Damian_Ukeje_wygral_Voice_5562347W finale pokonał Mateusza Krautwursta, Piotra Niesłuchowskiego i Antka Smykiewicza. Widzowie zdecydowali, że tytuł „The Voice of Poland. Najlepszy głos” należy się Damianowi Ukeje z zespołu Nergala.


W finale widzowie najliczniej zagłosowali na Damiana Ukeje, który reprezentował „najcięższą” odmianę muzyki spośród wszystkich uczestników „The Voice of Poland”. Najchętniej śpiewał przeboje z repertuaru zespołów Metallica i Nirvana. Potrafił także ująć słuchaczy balladą, np. „Purple RainPrince’a. Od początku był faworytem swojego Trenera Adama „Nergala” Darskiego. W półfinale pokonał typowaną do końcowego zwycięstwa Monikę Urlik – dostał więcej punktów od Nergala, ale także więcej głosów od widzów. Nagrodą dla Damiana będzie kontrakt płytowy. Już czekamy na krążek zwycięzcy „The Voice of Poland”.Zajrzyj po więcej : 

UKEJE na Facebooku

Strona WWW


Damian Ukeje

5
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
FooocH
Gość
FooocH

Dla mnie zasłużenie wygrał. Drugie jednak powinien mieć Piotr Niesłuchowski. Jezeli chodzi o jego singiel to rewelacji nie ma i na pewno hitem nie będzie…

EwCia
Użytkownik

Dobrze że Damian wygrał, lecz stawiałam na Piotrka – jak dla mnie idealny 🙂

KamilPoland
Użytkownik
KamilPoland

Wygrał najlepszy z tego składu, ale dla mnie wygrała Ewa Sz 🙂

me
Gość
me

To było do przewidzenia że odniesie zwycięstwo, chociaż w głębi liczyłam na to że wygra Piotrek Niesłuchowski. 🙂

Maja
Gość
Maja

bardzo żałuję, że Mateusz nie wygrał 🙁