Pamiętacie Kamile i jej singiel ”Pasujesz”? Jeżeli tak, mamy dla Was dobre wieści! Dziewczyna właśnie wypuściła swój drugi singiel „Weź mnie tam”, do którego powstał również i teledysk. Pierwsze wrażenie? Bardzo pozytywne!

Dobra zabawa, energiczny klimat, można powiedzieć lekko klubowy, utworu sprawia, że utwór na długo pozostaje w pamięci nawet po pierwszym przesłuchaniu.

 

Teledysk do piosenki „Weź mnie tam” został nakręcony w większości w opuszczonej fabryce w Bielsku Białej, tak naprawdę miejsce nagrania wybierane było na ostatnią chwilę, gdyż pogoda nas zaskoczyła, delikatnie mówiąc. W teledysku wzięli udział przyjaciele i znajomi Kamili, także wszystko, co jest w nim pokazane jest naturalne i prawdziwe. Utwór Weź mnie Tam” opowiada o tym, jak czasami marzymy o tym, by odbiec od szarej rzeczywistości i chcemy uciec w wymarzone miejsca, odpocząć. ”tam, gdzie palmy głaszcze wiatr (…) gdzie są wodospady gwiazd ”

 

Artystka mimo młodego wieku (16 lat) prezentuje się zaskakująco dobrze i, co najważniejsze, jest utalentowana… bo chyba dość już mamy artystów-celebrytów, których wokal pozostawia wiele do życzenia…

 

Zdjęcia:

 

kamila kamila1 kamila3

PODZIEL SIĘ
Założyciel portalu Muzykoholicy.com, początkujący dziennikarz, prowadzący cykl wywiadów ,,#Rozmówka z..." oprócz muzyki interesuje się również modą oraz tańcem.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o