Znamy już datę premiery oraz okładkę nadchodzącego albumu Ewy Farnej! Znamy już pierwszy singiel – „Znaki”, który okazał się wielkim hitem. Co jeszcze przygotowała dl nas jedna z najbardziej utalentowanych, młodych wokalistek?

Siódmy krążek 20-letniej wokalistki, zatytułowany „(W)INNA?”, trafi na półki sklepowe 22 października 2013 roku. Pierwszym singlem z nowego wydawnictwa piosenkarki został utwór „Znak”, który miał swoją premierę siódmego czerwca tego roku. Kompozycja już zdążyła stać się przebojem, wspomagając promocję nadchodzącego wydawnictwa Ewy.

Dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka krążek „EWAkuacja” z 2011 roku, z którego pochodzą przebojowe single „Ewakuacja” oraz „Bez Łez”.

Znak – W poniedziałek, 12 sierpnia 2013 roku Ewa Farna skończyła 20 lat. Tego samego dnia odbyła się premiera teledysku „Znak”. To pierwsze premierowe i polskie wideo gwiazdy od 2011 roku. Piosenka promuje zapowiedziany na jesień 2013 roku nowy album artystki. W klipie wystąpili fani Ewy. Wokalistka zorganizowała casting do wideo za pośrednictwem swojego Facebooka. Fani wokalistki w internecie zwrócili uwagę na pewną markę, która pojawia się w teledysku. „Zabrakło info na końcu: >>Teledysk zawierał lokowanie produktu<<” – napisał na stronie YouTube, lukk81. Większość z nich broni też wokalistki przed zarzutami o dodatkowe kilogramy wagi. „Ewka? Chociaż anorektyczką nie jest jak dużo kobiet…”; „Uwielbiam tę piosenkę i dobrze, że ma kształty. Niech pokazuje, jak wygląda zdrowa kobieta! Niech jej fanki biorą z niej przykład! :)”. – Universal Music

 

ea8895aa3759cf8fd884b83f64768056

PODZIEL SIĘ
Założyciel portalu Muzykoholicy.com, początkujący dziennikarz, prowadzący cykl wywiadów ,,#Rozmówka z..." oprócz muzyki interesuje się również modą oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o