DJ Adamus - juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo

DJ Adamus jako najsłynniejszy polski DJ i producent zająłsięprzygotowaniem oprawy muzycznej do Sopot TOPtrendy Festiwal! To jużkolejne show potwierdzające udanąwspółpracęz TelewizjąPolsat.

W minionym tygodniu Adam Jaworski, znany wszystkim jako DJ Adamus byłgościem specjalnym finałów programów: Taniec z gwiazdami i Must Be The Music. Wspierałprzyjaciółz rodzimej stacji Polsat w walce o zwycięstwo.

Tymczasem pojawiły siękolejne wyzwania. Artysta zostałpoproszony o przygotowanie całej oprawy muzycznej piątkowych koncertów: TOP i Królowie Sieci podczas festiwalu w Sopocie. Zaproszono go równieżdo oceny młodych wykonawców podczas sobotniego Koncertu Trendy. Rola jurora nie jest mu obca. W podobnej wystąpiłpodczas pierwszej edycji hitu wiosennej ramówki Polsatu – Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jak zaprezentuje sięna scenie w Operze Leśnej i co przygotuje na ten szczególny wieczór? Na pewno będzie dużo dobrej muzyki i nieodłączny atrybut DJ-a Adamusa czyli okulary (od producenta markowych okularów – Luxottica). Wiemy też, że w wybranych występach na scenie towarzyszyćmu będąwokaliści: Nick Sinckler, Adam Joseph i Kasia Moś. Reszta to niespodzianki. Oglądajcie DJ-a Adamusa w Telewizji Polsat 30.05 od g.21.00 i 31.05 od g.22.05. Będzie na pewno pozytywnie i ekskluzywnie…

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o