Edyta Górniak od dłuższego czasu zapowiadała premierę singla „Your High”. Początkowo mieliśmy go usłyszeć jesienią ubiegłego roku, niestety plany zostały pokrzyżowane przez udział wokalistki w programie „The Voice”, a potem przez  śmierć jej byłego managera Wiktoa. Również sylwestrowa premiera musiała zostać odwołana z powodu warunków technicznych, które nie spełniły wymagań diwy. Dopiero wiosną tego roku wszystko zaczęło się powoli klarować, a do mediów trafiały kolejne informacje z szykowanym przez nią materiałem. 

Oczekiwania fanów zostały nagrodzone przed chwilą. Do sieci trafił bowiem nowy singiel Górniak „Your High”. O samej premierze już wczoraj wieczorem poinformowała sama gwiazda, zamieszczając wpis na Facebooku. Przy okazji pochwaliła się nawiązaniem współpracy z jedną z największych wytwórni w Polsce, Universal Music Poland.

To niezwykły i ważny czas w moim życiu. Pracowity niemiłosiernie i nie mniej ekscytujący. Przypomnijmy…. Nie wyszedł we wrześniu, bo podjęłam „Voice”. W listopadzie odszedł Wiktor.. Nie był to czas właściwy na świętowanie. Miał wyjść w sylwestra… no cóż.. hmm powiedzmy że „temperatura była wtedy za niska” Ostatecznie mamy maj kolejnego roku i … jakby to powiedzieć.. Premiera Nowego utworu – już DZIŚ. Na pierwszą odsłonę, zapowiadającą mój 8 Album, wybrałam utwór słoneczny. Wakacyjny, romantyczny… – czytamy.

Premiera singla i nowy kontrakt pozwalają mieć nadzieję, że jeszcze w tym roku będziemy mogli kupić całą płytę Edyty. Jak wam się podoba jej nowy singiel?

 

Singiel: 

PODZIEL SIĘ
Założyciel portalu Muzykoholicy.com, początkujący dziennikarz, prowadzący cykl wywiadów ,,#Rozmówka z..." oprócz muzyki interesuje się również modą oraz tańcem.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o