Największa osobowość X Factor 4 – Agata Dziarmagowska jest już po zdjęciach do teledysku promującego jej debiutancką piosenkę. „Mogę wszystko, nic nie muszę” to szalona historia nastolatki, która ucieka z domu i wraz z grupą przyjaciół włamuje się do Wesołego Miasteczka!

Kariera wokalistki odkrytej w tym roku przez jurorów X Factor toczy się w zawrotnym tempie. W ciągu miesiąca Agata Dziarmagowska podpisała kontrakt menadżerski (Bee Music) i wydawniczy (Warner Music), nagrała piosenkę ze szwedzkim producentem i zrealizowała do niej teledysk! Dawno nie było na rynku młodej wokalistki, która przebojem wdarłaby się na scenę i wiedziała konkretnie co chce osiągnąć.

Nie bez powodu Czesław Mozil powiedział o Agacie:

– Bezczelnie zdolna jesteś! Wszystko się zgadza, masz złoto, nonszalancki blink, uwielbiam Ciebie!

Zdjęcia do videoklipu trwały dwa dni. W tym czasie artystka wraz z grupą przyjaciół i studentów Społecznej Akademii Nauk, odwiedziła kilka ciekawych miejsc. Po ucieczce z podwarszawskiej will znalazła się w Studiu Tatuażu Juniorink w Warszawie oraz w największym w Polsce lunaparku – Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie.

Przy teledysku pracowała 35 – osobowa ekipa, która dbała o profesjonalizm produkcji i wygląd Agaty. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialna była Grupa 13, wyjątkowe fryzury przygotował Łukasz Stańczak, charakterystyczne makijaże Daniel Sobieśniewski, a kolorowe stylizacje Rafał Kruhlik z Mr. Gugu & Miss Go.

Jak młodzi, zbuntowani ludzie smakowali zakazanych owoców, dowiecie się już wkrótce. Tymczasem Agata tak oto wspomina plan:

– Szalone dwa dni! Jestem mega szczęśliwa i pełna zapału do dalszej pracy! Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi zrealizować moje marzenie – najwspanialszy klip na świecie 🙂 A w nim Kaczki i najbardziej odjechana impreza tego lata…

Posłuchajcie „Mogę wszystko, nic nie muszę”:

 

ZDJĘCIA Z PLANU:

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o