Agata i prezes wytwórki Warnej Music Poland - Piotr Kabaj.

AGATA DZIARMAGOWSKA PODPISAŁA KONTRAKT ŚWIATOWY!

Agata Dziarmagowska – do niedawna szerzej nie znana uczennica liceum w Częstochowie. Dzisiaj pierwsza polska raperka, która podkreśla, że „Może wszystko, nic nie musi” i realizuje kolejne marzenia. Właśnie podpisała kontrakt z wytwórnią Warner Music Poland!

W 2012 r. wzięła udział w programie „Mam talent”, a następnie w 2014 r. zaprezentowała swoją dojrzałą odsłonę w „X Factor”. Jury było zachwycone. 

W końcu przychodzi dziewczyna, która ma błysk w oku, uśmiech na twarzy od samego wejścia i śpiewa utwór, który do niej pasuje. Śpiewasz tutaj najlepiej! Masz taki głos, że możesz stanąć w szranki z największymi –zachwalała Tatiana Okupnik.

Przygoda z programem zakończyła się dla młodej wokalistki na etapie domów jurorskich. Dzięki temu jednak, gdy inni przygotowywali się do występów podczas odcinków na żywo, ona nagrywała swoją pierwszą piosenkę! Czy obecna edycja X Factor ma więc sens? Wszystko wskazuje na to, że niekoniecznie. Największą wygraną może okazać się Agata Dziarmagowska. Wokalistka wzbudziła zainteresowanie  szwedzkiego producenta – Marka Tyspera, który oczarowany jej charyzmatycznym sposobem śpiewania i rapowania, zaproponował współpracę. Dziś za sprawą wytwórni Warner Music artystka zaczyna podbój nie tylko naszego kraju, ale i świata! Podpisany kontrakt zakłada promocję jej debiutanckiej płyty w Polsce i krajach Europy Środkowo – Wschodniej.
 

Piosenka singlowa „Mogę wszystko, nic nie muszę” (ang. „Drop Drop”) będzie miała swoją premierę 15 maja w Radiu Eska i typowana jest na przebój lata! Zapamiętajcie dobrze to nazwisko – Agata Dziarmagowska! 

 

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Znamy zwycięzcę tej edycji X-Factor!"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gandzialf
Gość

jak dla mnie kolejna miernota na naszym rynku..

Cotojest
Gość

Chyba jesteście śmieszni. Kto pisał ten artykuł? „Pierwsza Polska raperka” hahaha. Widzę, że mało wiecie na temat tego środowiska. Dziewczyna która śpiewa Covery w jakimś programie telewizyjnym nawet nie powinna być nazwana raperką.

mis irena
Gość

zycze jej powodzenia , to wspaniala , utalentowana i odwazna dziewczyna, , wie czego chce,,, ps- to siostrzenica mojego ziecia,, – misbassiren