Różal (Łukasz Różalski) oraz Goliasha (Tomasz Goljaszewski) załozyciele  zespołu KaAtaKilla wraz z całym jego składem  Łukaszem Pietrzykiem, Macikiem Filipiakiem, Radkiem Barygą i Piotrem Stawirejem publicznie przyznali się, że cierpią na jedna i tą samą ‚chorobę’ i nie zamierzają się z niej leczyć!

Jak wspominają – TO MUZYKOHOLICY!

 

 

KaAtaKilla to zespół założony w Łodzi pod koniec 2006 roku. Ich staż na polskiej scenie muzycznej został uhonorowany już drugą płytą, która ukazała się 10 maja tego roku. Album ten nosi nazwę „Zawrzeszczeć ciszę” i porusza się w dość zdecydowanej nucie rockowego brzmienia, choć gdzieniegdzie można usłyszeć metalowe uderzenia. Wszystkie utwory znajdujące się na tym albumie zostały skomponowane i zaaranżowane przez głównych założycieli, a autorem większości tekstów jest Łukasz Pietrzyk, gdzie porusza w nich tematy o trudniejszej tematyce jak na przykład : alkoholizm, autodestrukcja czy tematy brutalnej wojny. Album stał się zatem typowo dojrzałą propozycją na polskiej scenie muzycznej, a sami muzycy wypowiadają się o nim w dość nietypowy sposób:

”Nie gramy dla dzieciaków i nie powiemy im jak mają żyć bo sami nie wiemy. Śpiewamy o prawdziwych problemach dorosłych ludzi, bo sami tacy jesteśmy, chociaż może nie zawsze wprost”.

Piosenką promującym tą płytę jest singiel „Zostaw mi światło”, który ukazał się na YouTube wraz z zaskakującym, klipem już w listopadzie 2013. – „Zostaw mi światło”

Chłopaki nie tracą czasu i prężnie działają, by już na jesień wyruszyć w trasę promującą krążek „Zawrzeszczeć ciszę”.

Czekamy więc na koncerty!

/Alicja Gac

 

 

 

Zobacz profil zespołu KaAtaKilla na muzykoholicy.com

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek Pietruszewski
Gość
Marek Pietruszewski

Były basista Huntera w składzie sprawia, że muzyka KaAtaKilli jest dojrzała i na wysokim poziomie. Czekamy na koncert w Trójmieście!

Magdalena Boczarska
Gość
Magdalena Boczarska

Wczoraj byłam na ich koncercie w Łodzi! Zajeb*sta muzyka! Granie na naprawdę wysokim poziomie.