Różal (Łukasz Różalski) oraz Goliasha (Tomasz Goljaszewski) załozyciele  zespołu KaAtaKilla wraz z całym jego składem  Łukaszem Pietrzykiem, Macikiem Filipiakiem, Radkiem Barygą i Piotrem Stawirejem publicznie przyznali się, że cierpią na jedna i tą samą ‚chorobę’ i nie zamierzają się z niej leczyć!

Jak wspominają – TO MUZYKOHOLICY!

 

 

KaAtaKilla to zespół założony w Łodzi pod koniec 2006 roku. Ich staż na polskiej scenie muzycznej został uhonorowany już drugą płytą, która ukazała się 10 maja tego roku. Album ten nosi nazwę „Zawrzeszczeć ciszę” i porusza się w dość zdecydowanej nucie rockowego brzmienia, choć gdzieniegdzie można usłyszeć metalowe uderzenia. Wszystkie utwory znajdujące się na tym albumie zostały skomponowane i zaaranżowane przez głównych założycieli, a autorem większości tekstów jest Łukasz Pietrzyk, gdzie porusza w nich tematy o trudniejszej tematyce jak na przykład : alkoholizm, autodestrukcja czy tematy brutalnej wojny. Album stał się zatem typowo dojrzałą propozycją na polskiej scenie muzycznej, a sami muzycy wypowiadają się o nim w dość nietypowy sposób:

”Nie gramy dla dzieciaków i nie powiemy im jak mają żyć bo sami nie wiemy. Śpiewamy o prawdziwych problemach dorosłych ludzi, bo sami tacy jesteśmy, chociaż może nie zawsze wprost”.

Piosenką promującym tą płytę jest singiel „Zostaw mi światło”, który ukazał się na YouTube wraz z zaskakującym, klipem już w listopadzie 2013. – „Zostaw mi światło”

Chłopaki nie tracą czasu i prężnie działają, by już na jesień wyruszyć w trasę promującą krążek „Zawrzeszczeć ciszę”.

Czekamy więc na koncerty!

/Alicja Gac

 

 

 

Zobacz profil zespołu KaAtaKilla na muzykoholicy.com

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek Pietruszewski
Gość
Marek Pietruszewski

Były basista Huntera w składzie sprawia, że muzyka KaAtaKilli jest dojrzała i na wysokim poziomie. Czekamy na koncert w Trójmieście!

Magdalena Boczarska
Gość
Magdalena Boczarska

Wczoraj byłam na ich koncercie w Łodzi! Zajeb*sta muzyka! Granie na naprawdę wysokim poziomie.