Wrocławki zespół Digit All Love postanowił zwrócić się do swoich fanów z prośbą o wsparcie na dokończenie swojej trzeciej płyty Augusta, która nakładem wytwórni Mystic Production ukaże się 18 sierpnia.  Na portalu Polak Potrafi można dorzucić swoją cegiełkę do projektu i mieć pływ na jego efekt końcowy. 

Materiał na płytę jest już nagrany. Zostało tylko kilka kwestii, które zespół musi sfinalizować, aby móc oddać całość w doskonałej jakości dźwiękowej i wizualnej. Potrzeba niewiele, a dokładnie 6 000 złotych, z czego część już jest uzbierana.

Postanowiliśmy skorzystać z portalu crowdfundingowego Polak Potrafi, żeby zebrać środki przede wszystkim na mastering, projekt graficzny okładki i realizację drugiego klipu. Osoby, które nas wesprą nagrodzimy, a zebraną kwotę wykorzystamy na profesjonalne dopracowanie projektu.-  zapewnia lider zespołu, Maciej Zakrzewski.

Więcej informacji można znaleźć pod linkiem:  http://polakpotrafi.pl/projekt/augusta

Digit All Love to wrocławska formacja, która od dziewięciu lat konsekwentnie kreuje własny eklektyczny styl. Zespół łączy elektroniczne brzmienia z klasyczną sekcją smyczkową.
Od początku kojarzony z nurtem trip-hopujako jedna z pierwszych tego typu grup w Polsce. Balansuje pomiędzy mrocznymi i melancholijnymi dźwiękami, równoważonymi przez dynamiczne partie wiolonczeli, altówki i skrzypiec. W dotychczasowym dorobku grupy znajdują się dwie płyty : Digit All Love (2007) oraz V (2010).

 

Nowy album zespołu zatytułowany Augusta pojawi się w sklepach 18 sierpnia.
W czerwcu wyszedł pierwszy singiel promujący płytę pt. Lick your enemy right.

 

Digit-All-Love-2014

Zespół Digit All Love

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o