Dzisiaj na kanale AreQueVEVO odbyła się premiera najnowszego utworu AreQue’a „G.O.P (Głosy Obcych Prawd)”!

Po ciepło przyjętym singlu „Bo To Jest”, przyszła pora na nowy utwór. „G.O.P (Głosy Obcych Prawd)” to kompozycja pop-rockowa duetu Bednarek/Kubiak.  Tak jak w przypadku wszystkich utworów tego wokalisty, tekst jest jego dziełem. Natomiast w chórkach usłyszycie młodą wokalistkę, Sandrę Maćkowską. Singiel wydany został nakładem Fresh Music Records.

 

 Kim jest AreQue?

 

24 latek pochodzący z Piły. Tak naprawde nazywa sie Arkadiusz Matuszak. AreQue zaczynał swoją przygodę początkowo od zwykłego uczęszczania w najmłodszych latach do scholi w Kościele. Tam talent Arka został zauważony dzięki pewnemu producentowi z Piły i jednocześnie posiadaczowi swojego prywatnego studia , gdzie razem zaczęli nagrywać kilka kawałków dla przyjemności. Arek szybko stwierdził, że śpiewanie do dużego grona publiczności daje mu ogromną radość i siłę do dalszego tworzenia i dawania chwil, które są niezastąpione. Wokalista chciał dalej rozwijać swój wokal, dlatego już w gimnazjum ,a potem w szkole średniej brał udział w wielu koncertach i spektaklach , gdzie wykazał się niesamowitym talentem wokalnym. Brał udział w musicalu , który został wystawiony w ogólnopolskim konkursie , gdzie zajął pierwsze miejsce wraz z ekipą.

Dalsze etapy to również rozwój wokalny!W 2007 roku AreQue przeprowadził się do Łodzi, gdzie już na samym początku zaczął współprace z Teatrem Muzycznym w Łodzi wraz z Dyrektorem Muzycznym Teatru Roma w Warszawie Maciejem Pawłowskim. To był punkt kulminacyjny. Wokalista szybko dojrzał do decyzji ze chce już zawsze śpiewać i dążyć do wydania singla. Fajnie byłoby poznać: „ludzi z wspólną pasją, którzy tak samo jak ja kochają muzykę i chcą dawać pozytywną energię dla słuchaczy”.

W 2009 roku skomponował i napisał swój pierwszy utwór „K.O.C.H.A.M.”

Późniejsze lata to kolejne doświadczenia na polskim rynku muzycznym: współpraca z czołowym polskim producentem i DJ’em, Sebem Skalskim przy utworze „Tylko Ty”, koncerty i działalność charytatywna. 

Po nawiązaniu współpracy z warszawską wytwórnia Surround Music doczekał się wydania swojego debiutanckiego albumu „Okruchy szans”. Singiel promujący wydawnictwo – „Wspólna Historia” wysłuchało ćwierć miliona internautów w serwisie You Tube, a teledysk do singla został nominowany w plebiscycie publiczności CyberYach 2013.

Obecnie wokalista pracuje nad swoim drugim albumem. Zwiastunem nadchodzącego wydawnictwa jest pop-rockowy singiel „Bo To Jest”, wydany nakładem Fresh Music.

 

Zobacz profil AreQue na muzykoholicy.com

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o