fot. Anka Górajka

Wojciech Ezzat i Edyta Herbuś to najgłośniejszy duet ostatnich tygodni. Wszystko za sprawą teledysku do piosenki „Radość” promującej debiutancką płytę finalisty X Factor.

Po finale programu X Factor Wojciech Ezzat koncertował, brał udział w wydarzeniach muzycznych o dużej randze i kompletował materiał na album. Jak przy wszystkich działaniach tak samo przy teledysku dążył do perfekcji i współpracy z ludźmi, którzy „czują podobnie jak on”. Dzięki zaangażowaniu Mecenasa Kultury – Ahmad Tea London i Marki pełnej pasji – Pako Lorente, mógł stworzyć wideoklip, który jest efektem pracy kilkudziesięcioosobowej ekipy. Obrazek nie byłby tak udany, gdyby nie udział zawodowej tancerki, prywatnie przyjaciółki wokalisty, Edyty Herbuś.

Ekskluzywny pokaz przedpremierowy teledysku do piosenki „Radość” odbył się w piątkowy wieczór w Platinium Club & Restaurant w Warszawie. Edyta i Wojtek, jak na parę z klasą i elegancją przystało przyjechali na event zabytkowym Mercedesem. Nie zabrakło gości specjalnych, którzy przyszli zobaczyć klip i wysłuchać mini recitalu artysty. Wśród nich znaleźli się wokaliści: Krzysztof „Kasa” Kasowski, Sławek Uniatowski, Edyta Strzycka (The Voice Of Poland), Filip Mettler (X Factor), a także: Konrad Czarkowski „Kony” (finalista brytyjskiej edycji Mam Talent), aktorzy: Marek Kaliszuk, Dariusz Wrzosek (sobowtór Kuby Wojewódzkiego) iPhilippe Tłokiński.

Zobaczcie teledysk:

 

Galeria z premiery teledysku „Radość”:

 

fot. Anka Górajka

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Uroczysta premiera teledysku gwiazdy X-Factor !"

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
boo
Gość

piosenka troche gniotowata eh 😀

wpDiscuz