Szafa jest trzecim singlem promującym debiutancki album zespołu MoMo. Piosenka powstała z myślą o tych wszystkich, którzy czują się skrępowani ogólnie przyjętymi „normami” społecznymi. Utwór nawołuje do wyjścia z „Szafy” i życia według własnych przekonań i wartości!

 

momo

 

Wielu z nas zamyka się w przysłowiowej szafie, ponieważ boi się pokazać światu swoje prawdziwe ja. Uważamy, że nikt nie powinien czuć się winny i dyskryminowany za to kim jest, jakie ma przekonania, jakie wyznaje wartości. Nikt nie może decydować za nas kogo mamy kochać i jak ma wyglądać nasze życie. Nie zwracajmy uwagi na krytyczne opinie tzw. opinii publicznej. Nie bójmy się być sobą! Tylko dzięki temu będziemy naprawdę szczęśliwi, a tym samym będziemy zmieniać świat na lepsze – nawołuje wokalistka zespołu Ania Ołdak.

 

Zdjęcia do klipu były realizowane w kwietniu 2014 roku w klubie Nowa Jerozolima w Warszawie. Za reżyserię odpowiada Małgorzata Suwała, a za zdjęcia Marcin Łaskawiec. Producentem klipu jest zespół MoMo oraz Fabryka Komunikacji Społecznej.

 

Zespół MoMo nie po raz pierwszy angażuje się społecznie. W 2013 roku muzycy użyczyli swój utwór „Wiocha” kampanii o bezpieczeństwie drogowym realizowanej przez Fabrykę Komunikacji Społecznej dla Policji. MoMo jest także ambasadorem akcji Zaczytani, mającej na celu społeczne poruszenie, dzięki któremu powstaną biblioteki dla dzieci i młodzieży znajdujące się w szpitalach, świetlicach oraz rodzinnych domach dziecka i hospicjach.

 

MoMo – Szafa:

PODZIEL SIĘ
Założyciel portalu Muzykoholicy.com, początkujący dziennikarz, prowadzący cykl wywiadów ,,#Rozmówka z..." oprócz muzyki interesuje się również modą oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o