Szafa jest trzecim singlem promującym debiutancki album zespołu MoMo. Piosenka powstała z myślą o tych wszystkich, którzy czują się skrępowani ogólnie przyjętymi „normami” społecznymi. Utwór nawołuje do wyjścia z „Szafy” i życia według własnych przekonań i wartości!

 

momo

 

Wielu z nas zamyka się w przysłowiowej szafie, ponieważ boi się pokazać światu swoje prawdziwe ja. Uważamy, że nikt nie powinien czuć się winny i dyskryminowany za to kim jest, jakie ma przekonania, jakie wyznaje wartości. Nikt nie może decydować za nas kogo mamy kochać i jak ma wyglądać nasze życie. Nie zwracajmy uwagi na krytyczne opinie tzw. opinii publicznej. Nie bójmy się być sobą! Tylko dzięki temu będziemy naprawdę szczęśliwi, a tym samym będziemy zmieniać świat na lepsze – nawołuje wokalistka zespołu Ania Ołdak.

 

Zdjęcia do klipu były realizowane w kwietniu 2014 roku w klubie Nowa Jerozolima w Warszawie. Za reżyserię odpowiada Małgorzata Suwała, a za zdjęcia Marcin Łaskawiec. Producentem klipu jest zespół MoMo oraz Fabryka Komunikacji Społecznej.

 

Zespół MoMo nie po raz pierwszy angażuje się społecznie. W 2013 roku muzycy użyczyli swój utwór „Wiocha” kampanii o bezpieczeństwie drogowym realizowanej przez Fabrykę Komunikacji Społecznej dla Policji. MoMo jest także ambasadorem akcji Zaczytani, mającej na celu społeczne poruszenie, dzięki któremu powstaną biblioteki dla dzieci i młodzieży znajdujące się w szpitalach, świetlicach oraz rodzinnych domach dziecka i hospicjach.

 

MoMo – Szafa:

PODZIEL SIĘ
Założyciel portalu Muzykoholicy.com, początkujący dziennikarz, prowadzący cykl wywiadów ,,#Rozmówka z..." oprócz muzyki interesuje się również modą oraz tańcem.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o