Kasia Klich znana nam już z swoich popularnych utworów takich jak „Pies ogrodnika”, „Toksyczna Miłość” czy dobrze nam znany „Lepszy model”, powraca na scenę muzyczną z nowym singlem !

Urodzona w Poznaniu, ucząca się w Katowicach w Akademii Muzycznej na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, po ostatnim albumie „Porcelana” wydanym w 2008 roku powraca z nowym singlem i dużą dawką świetnego humoru. Jak sama mówi, lubi:

czekoladę, mięsko, chlebek…, a gdy Pan Bóg rozdawał wzrost, stałam w kolejce po …długie rzęsy„.

Kasia Klich to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów jak również producentka muzyczna debiutująca singlem „Lepszy model” w 2002 roku :

Jak piszę o sobie na swoim blogu:

Śpiewa, bo lubi. Pisze, bo lubi. Gotuje, bo lubi. Sprząta… bo musi.

 

Utwór nosi tytuł „W Tobie Tonę” i jest efektem polsko-amerykańskiej kooperacji trójki przyjaciół. Razem z Kasią współpracował producent muzyczny Jarosław Yaro Płocic, który wraz z Erikiem Hurlessem (basistą nieistniejącego już amerykańskiego zespołu Flap House Vag, działającego w Polsce w latach 90-tych) współtworzył muzykę do długo wyczekiwanego singla Kasi. Tekst natomiast wyszedł z pod pióra samej artystki. 

Premiera klipu „W Tobie tone” odbyła się 4 lipca.

“W Tobie Tonę”

Nagrano i zmiksowano w Jazzda Music
Teledysk: wystąpiła - Michalina Olszańska
zdjęcia - Maciej Puczyński
Teledysk nakręcono w Multico Wellness & Spa w Warszawie

Utwór  „W Tobie tonę” utrzymany jest w dość zaskakującym brzmieniu dla tej artystki. Poprzednie single były utrzymane w bardziej popowym wydźwięku, lecz tym razem artystka pokierowała się w troszkę bardziej poprockowe brzmienie.

Płyta obecnie jest w fazie produkcji i nieznana jest jeszcze data jej zakończenia lecz już jesienią usłyszymy kolejny singiel Kasi Klich.

Czy ten singiel przyniesie Kasi taką popularność jak jej debiut „Lepszy model” ? 

Czekamy, więc z niecierpliwością  na trasę koncertową Kasi Klich!

Życzymy dalszych sukcesów na scenie muzycznej! 

/Alicja Gac

 

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o