administratorr_electro_f_cover

W ramach promocji debiutanckiego albumu „Sławnikowice – Zgorzelec 17:10“, podczas pierwszej części trasy koncertowej, Administratorr Electro odwiedzi Warszawę, Poznań, Olsztyn i Toruń.

Premiera płyty „Sławnikowice – Zgorzelec 17:10” będzie miała miejsce właśnie podczas pierwszego spotkania na trasie – 13 listopada w warszawskim klubie Wypieki Kultury.

W Olsztynie i Toruniu zespół zagra w towarzystwie formacji Romantycy Lekkich Obyczajów.

Do składu Administratorr’a Electro dołączy na trasie Arek Krupa (PowerGrass), który wzbogaci brzmienia utworów o skrzypce.

plakat

 

ADMINISTRATORR ELECTRO to trio powołane do życia w 2013 r. przez Bartosza „Administratorra” Marmola, który poza realizowaniem się w macierzystej formacji Administratorr, oraz kontynuowaną współpracą z Lesławem (Komety) przy projekcie „Piosenki o Warszawie”, poszukuje wciąż nowych brzmień i form prezentacji własnej twórczości. Wynikiem tych poszukiwań jest właśnie ADMINISTRATORR ELECTRO.

Trio czerpie inspiracje z bogatej tradycji muzyki rockowej i alternatywnej, ale motywem głównym jest muzyka elektroniczna, która dominuje nad „żywymi instrumentami”.

Administratorr Electro zagra dla Was w:

13.11.14 – Wypieki Kultury/ WARSZAWA

20.11.14 – Trochę Kultury/ POZNAŃ

20.11.14 – Good Time Radio/ POZNAŃ

21.11.14 – Clava Manum/ OLSZTYN

22.11.14 – Dwa Światy/ TORUŃ

Na listę utworów pierwszej płyty zespołu weszły utwory napisane jeszcze w latach 90-tych. Dlatego też teksty dotyczą bezpośrednio tego okresu życia Marmola, które spędził gdzieś w małym i zapomnianym środku nikąd. „Jest to podróż w czasy końca ubiegłego wieku do prowincjonalnej polskiej krainy w której przypadło mi roztrwonić bezpowrotnie i z przyjemnością własną młodość – mówi o swoich tekstach Marmol – w związku z tym faktem tytuł nadchodzącej płyty nosił będzie nazwę „Sławnikowice- Zgorzelec 17:10” i oznacza wyłącznie tyle co dokładny czas odjazdu ostatniego autobusu z mojej rodzinnej miejscowości do najbliższego miasta, które było wówczas moim centrum cywilizacji”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o