administratorr_electro_f_cover

W ramach promocji debiutanckiego albumu „Sławnikowice – Zgorzelec 17:10“, podczas pierwszej części trasy koncertowej, Administratorr Electro odwiedzi Warszawę, Poznań, Olsztyn i Toruń.

Premiera płyty „Sławnikowice – Zgorzelec 17:10” będzie miała miejsce właśnie podczas pierwszego spotkania na trasie – 13 listopada w warszawskim klubie Wypieki Kultury.

W Olsztynie i Toruniu zespół zagra w towarzystwie formacji Romantycy Lekkich Obyczajów.

Do składu Administratorr’a Electro dołączy na trasie Arek Krupa (PowerGrass), który wzbogaci brzmienia utworów o skrzypce.

plakat

 

ADMINISTRATORR ELECTRO to trio powołane do życia w 2013 r. przez Bartosza „Administratorra” Marmola, który poza realizowaniem się w macierzystej formacji Administratorr, oraz kontynuowaną współpracą z Lesławem (Komety) przy projekcie „Piosenki o Warszawie”, poszukuje wciąż nowych brzmień i form prezentacji własnej twórczości. Wynikiem tych poszukiwań jest właśnie ADMINISTRATORR ELECTRO.

Trio czerpie inspiracje z bogatej tradycji muzyki rockowej i alternatywnej, ale motywem głównym jest muzyka elektroniczna, która dominuje nad „żywymi instrumentami”.

Administratorr Electro zagra dla Was w:

13.11.14 – Wypieki Kultury/ WARSZAWA

20.11.14 – Trochę Kultury/ POZNAŃ

20.11.14 – Good Time Radio/ POZNAŃ

21.11.14 – Clava Manum/ OLSZTYN

22.11.14 – Dwa Światy/ TORUŃ

Na listę utworów pierwszej płyty zespołu weszły utwory napisane jeszcze w latach 90-tych. Dlatego też teksty dotyczą bezpośrednio tego okresu życia Marmola, które spędził gdzieś w małym i zapomnianym środku nikąd. „Jest to podróż w czasy końca ubiegłego wieku do prowincjonalnej polskiej krainy w której przypadło mi roztrwonić bezpowrotnie i z przyjemnością własną młodość – mówi o swoich tekstach Marmol – w związku z tym faktem tytuł nadchodzącej płyty nosił będzie nazwę „Sławnikowice- Zgorzelec 17:10” i oznacza wyłącznie tyle co dokładny czas odjazdu ostatniego autobusu z mojej rodzinnej miejscowości do najbliższego miasta, które było wówczas moim centrum cywilizacji”.

Dodaj komentarz

avatar
150

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o