Gosia Andrzejewicz - Film (okładka)

Mimo, iż od premiery ostatniego albumu minęło 5 lat, nie jest to przeszkodą dla Gosi Andrzejewicz, która już 25 listopada wydaje kolejny krążek pt. „Film”.

Nowy album artystki to dwupłytowe wydawnictwo na którym znajdzie się aż 26 utworów.

Pierwsza część będzie typowo popowa, balladowa. Znajdą się na niej utwory, z których jestem tak naprawdę znana wszystkim moim fanom. Na drugiej płycie natomiast będzie klimat typowo klubowy dla tych wszystkich, którzy uwielbiają tańczyć – mówi Gosia.

Jak twierdzi sama artystka, nowy album to mieszanka różnych stylów muzycznych oraz wielu producentów z różnych stron świata. Na płycie możemy znaleźć również, króla dyskotek lat 90, znanego z utworów „It’s My Life” czy „Sing Hallelujah” Dr Albana.

Oczywiście nad moją płytą pracował także polski producent Stone, który włożył w projekt serce i talent. Nie ukrywam, że naprawdę jestem zaszczycona, że na tym albumie znajdzie się Anders Nyman, czyli główny producent Guru Josh Project, znany z utworu ‚Infinity’. Pracując z nim, naprawdę mogłam się bardzo dużo nauczyć i jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się to zrobić. Nad płytą pracowali też producenci z Sycylii oraz Niemiec, ze Stanów Zjednoczonych, Fresco – wyjawia artystka

 

30 października natomiast miał premierę najnowszy teledysk Gosi Andrzejewicz do piosenki ,,Ciszej”. Gorąco polecamy !

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz