Wpisując hasło: Gorgonzolla w wyszukiwarce Google, możemy natknąć się na dużą ilość przepisów na włoski ser, lecz od dziś czas na zmiany!

10174909_771776012895115_4676332672354754379_n

Gorgonzolla to dobrze znany w środowisku warszawskim zespół metalowy powstały w 2009 roku. Formacja porusza się w klimacie szeroko pojmowanego metalu i rocka z domieszką gatunku rapcore. Na początku grupa ta funkcjonowała jako projekt muzyczny, który swoje utwory udostępniał tylko w sieci, a od około dwóch lat Gorgonzolla aktywnie koncertuje w Warszawie i okolicach.

Podczas koncertu w siedzibie Radia Polska Live zespół zarejestrował mini album „LIVE AT RPL!”, który poniekąd jest zapowiedzią nadchodzącej płyty. 

„LIVE AT RPL” można pobrać TU!

Album „LIVE AT RPL”

COVER_01

Album rozpoczyna się krótkim intro kojarzącym się z muzyką mrożącego krew w żyłach horroru, lecz nie jest to jednak nie przemyślany wstęp do całego albumu, ale bowiem nadaje wyrazisty podgląd na to co będzie działo się w następnych utworach. Zarówno muzyka jak i tekst jest dojrzałym połączeniem rockowo-metalowego brzmienia, połączony wokalnie gatunkiem rapcore.

Zespołu Gorgonzolla można posłuchać jeszcze na stronie https://soundcloud.com/gorgonzolla

 Skład zespołu:
Dominik „Kudłaty” Pajewski – Wokal/Teksty
Bogumił „Boogie” Panuciak – Gitara
Michał „Ekspert” Szatanowski – Gitara/Wokal
Michał „Dziadzia” Koter – Bass
Piotr „Colin” Koliński – Perkusja

Zespół Gorgonzolla wystąpi 15 listopada w Klubie Harenda na Krakowskim Przedmieściu 4/6 w Warszawie. Motto kapeli na każdym koncercie jest tylko jedno : POGUJ ALBO GIŃ!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz