Weź mnie do siebie

Muzyczny PUDER to nowa formacja prezentowana przez młodych ludzi chcących przywrócić,(jak sami mówią) muzykę z tekstem, na polski rynek muzyczny.

Zespół powstał w lutym tego roku. W skład grupy wchodzą: Jarek Kucharczyk, Jacek Tarkowski oraz trzy dziewczyny Dominika Bałazińska, Małgorzata Nakonieczna i Paulina Tarasińska. Każda z nich brała udział w programie „Szansa na sukces”, później spotkały się w programie „Bitwa na głosy”, gdzie dołączyły do grupy Andrzeja Piasecznego, która wygrała trzecią edycje programu.

W krótkim okresie czasu od założenia, bo tylko osiemu miesięcy, zespół nagrał już sześć utworów które lada moment ukażą się na rynku muzycznym. Dziś już możemy zobaczyć klip do jednego z tych utworów:

PUDER „Weź mnie do siebie”

Klip został nagrany w Kielcach, tekst napisała Dorota Kopka-Broniarz, a muzykę skomponowała Ewelina Kordy.

Spokojne uderzenia w struny gitary akustycznej, głos wokalistki, a także i wokal chórku, nadaje całemu utworowi lekkości i delikatności. Tekst opowiada nam o dziewczęcej, młodzieńczej fascynacji i tęsknocie do letniej miłości. Nośny i melodyjny refren powoduje, że  zapamiętujemy go bardzo szybko i od razu udziela nam się w codziennym życiu.

Zespół PUDER o sobie :

Trzy głosy, gitara, fortepian i trochę elektronicznych brzmień.W zależności od nastroju.Tradycyjnie dzięki melodyce i tekstowi.Nowocześnie dzięki brzmieniom.Zmiennie.Jak kobieta.

Co sądzicie ?

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o