Pamiętacie NeoMoMo z Melą Koteluk ?

Tym razem zespół MoMo w projekcie NeoMoMo połączył swoje siły z kolejną wokalistką. Po Meli Koteluk przyszedł czas na Marikę, która wspólnie z Anią Ołdak zaśpiewała w Muzeum Neonów.

unnamed (1)

fot. Jacek Grąbczewski

 – Bardzo się cieszę miałyśmy okazję porozmawiać i zaśpiewać wspólnie z Mariką. Chciałyśmy udowodnić, że każdą formę muzyczną da się „odkręcić” i to, co już znane, przedstawić zupełnie w nowym świetle. Dzięki aranżacji na harfę i wiolonczelę utwór Mariki „Widok” zyskał zupełnie nowe oblicze, a sama Marika po raz kolejny udowodniła, że jest artystką wszechstronną. Zaskakująca okazała się także nowa aranżacja piosenki „Żona” z repertuaru MoMo. W towarzystwie wspomnianych wcześniej instrumentów stała się niezwykle aktorska. Mam nadzieję, że widzowie to zauważą i docenią – mówi Ania Ołdak, pomysłodawczyni i prowadząca NeoMoMo.

Pierwszy zaśpiewany utwór „Widok” w aranżacji Tomasza Waldowskiego (perkusja, chórki), Sandry Kopijkowskiej (harfa) oraz Krzysztofa Lenczowskiego (wiolonczela) z repertuaru Mariki został przedstawiony w zupełnie odmiennej, świeżej wersji, która nie jednego powali na kolana. Usłyszymy także utwór „Żona” z debiutanckiego albumu MoMo.

Znacie dziewięć mostów Warszawy? Nie martwcie się. Marika opowiada nam co nieco o swoich ulubionych zakątkach w pięknej stolicy i nie tylko… Odcinek 2 to pełny wachlarz emocji od ciarek na plecach po zauroczenie nie tylko nowymi aranżacjami, a tak że na nowo poznaną Mariką i zespołem MoMo.

Przypomnijmy, że NeoMoMo to internetowy program kulturalny. Jego pomysłodawczynią i gospodynią jest Ania Ołdak, wokalistka zespołu MoMo. W programie zaproszeni goście śpiewają w duecie z Anią utwór z repertuaru gościa oraz utwór z repertuaru zespołu MoMo. Wykonywane piosenki są zaaranżowane na harfę, wiolonczelę oraz instrumenty perkusyjne. Zdjęcia realizowane były w Muzeum Neonów w Warszawie. Gościem pierwszego odcinka NeoMoMo była Mela Koteluk, która wspólnie z Anią Ołdak zaśpiewały piosenki „Melodia Ulotna” oraz „Od Dzisiaj”.

Więcej o NeoMoMo znajdziecie na facebooku – http://www.facebook.com/MoMoMusicPL

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o