Maja Hyży – półfinalistka III edycji programu X Factor – prezentuje swój pierwszy singiel z debiutanckiej płyty. Utwór nosi tytuł Kawa i jest efektem współpracy z Piotrem Siejką – producentem muzycznym oraz Pauliną Przybysz – autorką słów piosenki. Singiel zapowiada debiutancką płytę Mai, która ukaże się w lutym 2015 r.

Maja Hyży to młoda i niezwykle zdolna wokalistka, poruszająca się głównie w stylistyce R&B, soul i pop. W swojej twórczości inspiruje się takimi artystkami jak: Ella Eyrle, Alicia Keys czy Emeli Sande.

Maja Hyży_fot. Katarzyna SabałaSzerszej publiczności Maja znana jest z udziału w trzeciej edycji programu „X Factor”. Swoim talentem oraz wokalnymi umiejętnościami przekonała do siebie nie tylko jurorów, ale zyskała również serca publiczności. To nią zachwycił się Czesław Mozil, zwracają się do niej słowami: Jesteś bezczelnie zdolna, również Kasia Nosowska podczas programu doceniła jej urok i talent mówiąc – Nie robi nic, żeby w żaden sposób się przymilić, a to i tak działa.

Po opuszczeniu programu, w którym dotarł do półfinału, Maja Hyży rozpoczęła nowy etap. Skupiła się na koncertach oraz na pracy nad swoim debiutanckim albumem. Z początkiem 2014 roku opublikowany został singiel Bluza, a w marcu tego roku, fani mogli zapoznać się z teledyskiem do tego utworu.

W końcu przyszedł czas na pierwszy singiel z debiutanckiej płyty. Tej jesieni Maja proponuje dawkę energetycznego brzmienia w utworze Kawa. Jej ciepły głos to najlepsze antidotum na jesienną chandrę i coraz krótsze dni.

PODZIEL SIĘ
Założyciel portalu Muzykoholicy.com, początkujący dziennikarz, prowadzący cykl wywiadów ,,#Rozmówka z..." oprócz muzyki interesuje się również modą oraz tańcem.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o