1620537_546047475500570_3641521886824409435_n

Muzykoholicy ! Mam przyjemność reprezentować muzyczny projekt smkkpm ULTRA.

Tym, co wyróżnia zespół jest niezmierzona sceniczna energia, ciekawe elektroniczne brzmienia, charakterystyczne wokale i przede wszystkim brawurowe, pełne humoru i krytycyzmu polskie teksty, które już po pierwszym usłyszeniu na długo zapadają w pamięć. Formacja w swojej twórczości skacze po gatunkach i ma sobie za nic ustanowione kanony.

unnamed

Muzycy tworzący ULTRA mają na koncie wiele osiągnięć pod szyldem innych zespół, których są częścią. Na co dzień grają w:
– kabaretowej Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą, 

  • rockowym Clock Machine i Smoking Barrelz
  • progresywnym Straight Jack Cat.
    Połączenie to dało w efekcie wybuchową mieszankę w postaci smkkpm ULTRA, które w grudniu tego roku planuje opublikować swój debiutancki 6-utworowy krążek „BANG!„.

Jeśli uważacie, że warto pokazać nasza krakowską scenę muzyczną wrzucając dużo światła, fajerwerków i koloru – to koniecznie wesprzyjcie zespół w projekcie na portalu Polak Potrafi!  Aktualnie została uzbierana już połowa potrzebnej sumy. To dzięki Waszemy wsparciu akcji, może urzeczywistnić się szansa na wydanie płyty, a nawet na nagranie profesjonalnego teledysku! Pozwólmy dowiedzieć się Krakusom i Krakowiakom jak dać się ponieść w dobry bit!

Wesprzyj:

Projekt Bang!

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o