smkkpm ULTRA

BANG!

KONCERT PREMIEROWY

NIEBO TO TYLKO CZARNE BOLERO
ZE ZŁOTYMI CEKINAMI,
A KSIĘŻYC TO
WIELKA KULA
DISCO

Niemal każdy, niezależnie od gustu, zainteresowań czy wykształcenia przynajmniej raz miał okazję wyszaleć się na dyskotece. Tym, co nas od tego jednak odpycha, jest często okrutna banalność tej muzyki. Wszyscy mamy już dość oklepanych motywów i wtórnych kawałków.

 

Podobne przemyślenia miała przed dwoma laty grupa krakowskich muzyków. Powołali oni do życia enigmatyczny projekt smkkpm ULTRA. Zespół porzucił wszelkie konwencje (oraz konwenanse) i postawił sobie za  cel tworzenie bezpretensjonalnej i pełnej dystansu muzyki, która łączyłaby żywe instrumenty z dużą dawką elektroniki.

Muzycy tworzący ULTRA wywodzą się z kompletnie różnych środowisk artystycznych. Mają w zespole kabareciarzy z Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą oraz rock’n’rollowców z Clock Machine, Straight Jack Cat i Smoking Barrelz. Połączenie to dało w efekcie wybuchową mieszankę, której moc poczuliśmy już w grudniu tego roku, bowiem… 6 grudnia ULTRA opublikowała swój debiutancki 6-utworowy krążek Bang!

Udało się to dzięki akcji na Polak Potrafi! Wsparcie pokazało, że mamy dla kogo tworzyć KOSMICZNĄ muzykę. Jest to motorem napędowym w tworzeniu kolejnych energetycznych show. Najbliższe odbędzie się już 24 stycznia. Bowiem Młodym artystom nie wystarcza brawura na polu muzycznym, co udowodni premierowy koncert, który organizują w kultowej krakowskiej Rotundzie. Tam pokażą, że stawiają nie tylko na muzykę, ale równie mocno na SHOW z elementami świetlno-taneczno-pirotechnicznymi.

Na rozgrzewkę wieczoru wystąpi niekwestionowana gwiazda gatunku żartcore, czyli

Wszystkich serdecznie zapraszamy – TAŃCZ ALBO ZGIŃ!

Bilety za 15 zł do kupienia w kasach Rotundy.

KONKURS !!

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert smkkpm ULTRA w klubie Rotunda w Krakowie!

Jeżeli chcesz wygrać podwójne zaproszenie wyślij swoje imię i nazwisko na maila

[email protected]

Konkurs trwa do 20.01.2015r.

Bilet wędruję do Igi Pępek – GRATULUJEMY!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o