Ile muzyki mieści Kraków? Z pewnością dużo, lecz taki zespół jest tylko jeden! 

 

smkkpm ULTRA to zespół o którym już pisaliśmy i niejeden raz jeszcze coś DSCF8745aaskrobniemy, ale tym razem chcemy przedstawić wam relacje z premierowego koncertu który odbył się w ubiegłą sobotę tj. 24 stycznia w Krakowskim klubie Rotunda.

Koncert zespołu smkkpm ULTRA został poprzedzony dwoma zespołami supportującymi, a mianowicie pogańskim DISCO – Snowid oraz szczerym aż do bólu uszu – Lej mi pół. Sam koncert głównej gwiazdy rozpoczął się wybuchem dużej ilości pozytywnej energii. Oczywiście nie zabrakło na scenie przeróżnych światełek, konfetti, serpentyny, latających piórek oraz… roweru!

Sami muzycy również byli przebrani według własnych upodobań, a jak przystało na ULTRA – bardzo niekonwencjonalnie !

Ultra zagrali kawałki ze swojej debiutanckiej płyty BANG! w wersji DISCO jak i też w wersji „light”. Najefektowniejszym i najbardziej zapadającym w pamięć momentem wieczoru był kawałek Więcej światła, podczas którego każdy z uczestników koncertu, trzymając w ręku zimne ognie, rozświecił milionami iskier całą Rotundę.

Choć pod koniec koncertu grupa Ultra miała małe problemy ze swoim sprzętem to jednak nie przerwali dobrej zabawy i razem wśród publiczności dokończyli go, puszczając swą nowo wydaną płytę przez głośniki.

Niespodziewanie udało mi się zamienić kilka słów z zespołem – posłuchajcie!

Przyznam szczerze, że przesłuchując parę kawałków zespołu smkkpm ULTRA, nie byłam dobrze nastawiona na ich koncert. Nie potrafiłam sobie wyobrazić jak mógłby on wyglądać i jak mogłabym się bawić na ich koncercie… Teraz już wiem. To był najlepszy koncert, na którym zdarzyło mi się poszaleć. Tam po prostu trzeba być!

Kraków tego dnia z pewnością należał do klubu Rotunda!

Relacja i realizacja wywiadu: Alicja Gac

Foto.: Ewa Bielecka

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz