20 marca 2015 roku w Klubie Studio wystąpi Artur Rojek, były wokalista grupy Myslovitz, obecnie artysta solowy. Muzyk zaprezentuje materiał ze swojego solowego albumu „Składam się z ciągłych powtórzeń”, który został wydany na początku kwietnia 2014 roku.

 

rojek

Artur Rojek przez dwadzieścia lat był autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą zespołu Myslovitz, przez trzy lata był również członkiem projektu Lenny Valentino. W 2012 roku zdecydował się na solową karierę. Płyta „Składam się z ciągłych powtórzeń” w pełni spełniła oczekiwania fanów i krytyków – zarówno pod względem brzmienia, jak i treści utworów (nierzadko bardzo osobistej). Nie było to żadnym zaskoczeniem – o doskonałym guście i szerokich horyzontach muzycznych Artura Rojka może świadczyć nie tylko wcześniejsza działalność twórcza, ale również OFF Festival, którego Rojek jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym.

Artur Rojek to zarówno idol, jak i autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Wydaje się, że każde jego przedsięwzięcie kończy się sukcesem, zwłaszcza artystycznym. Ostatni koncert muzyka w Klubie Studio był zachwycający – 20 marca można się więc spodziewać podobnej dawki emocji zaklętych w przemyślanych, czasem niełatwych, ale zawsze poruszających utworach.

:

Ceny biletów:

ULGOWE: 40 PLN (w przedsprzedaży) / 50 PLN (w dniu koncertu)

ZWYKŁE: 45 PLN (w przedsprzedaży) / 55 PLN (w dniu koncertu)

Bilety są już dostępne na stronach Ticketpro.pl i Ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów.

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) można nabyć w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17) oraz w Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10).

Więcej o koncercie na KlubStudio.pl 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz