Uwaga!

Zespół Natural Dread Killaz zawiesza działalność koncertowo-wydawniczą ! To będzie ostatnia szansa, aby usłyszeć NDK w koncertowym wydaniu. Członkowie zespołu chcą skupić się na solowych projektach. Aby godnie pożegnać się z fanami i podziękować im za wieloletnie wsparcie, Natural Dread Killaz rusza w trasę koncertową. Podczas jedenastu koncertów odwiedzą największe miasta i najlepsze kluby w kraju, zagrają swoje największe przeboje uzupełniając repertuar o kawałki z nadchodzącej, solowej płyty PaXona. Nie zabraknie też hitów od Mesajah i kilku niespodzianek od Yanaza. Na koncertach wokalistom towarzyszyć będzie zespół Riddim Bandits.

NDK_KOSZULKI_mini
Natural Dread Killaz


 Natural Dread Killaz – polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza reggae i dancehallu. Zespół założyli dwaj bracia, pochodzący z wrocławskiego Biskupina Manuel „Mesajah” Rengifo Diaz i Daniel „Paxon” Rengifo Diaz. Skład współtworzy także Grzegorz „Yanaz” Janas.  Zespół ogłosił zawieszenie działalnośći 8 stycznia 2015 roku. Na tą okazje organizują trasę pożegnalną.

Ostatnie koncerty NDK zagra:

04.03 – Kraków, Studio

05.03 – Wrocław, Eter

06.03 – Katowice, MegaClub

07.03 – Rzeszów, Pod Palmą

08.03 – Warszawa, Proxima

09.03 – Lublin, Graffiti

10.03 – Białystok, Gwint

12.03 – Gdańsk, Kwadratowa

13.03 – Poznań, uBazyla

14.03 – Szczecin, DK Słowianin

15.03 – Łódź, Wytwórnia

 

30 zł – przedsprzedaż

35 zł – w dniu koncertu

 

BILETY w przedsprzedaży dostępne ONLINE przez Ticketpro: http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1526466-natural-dread-killaz-2.html oraz we wszystkich salonach EMPIK, Saturn i Media Markt.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz