2014-12-07 20.51.19

I.O.PROJECT to duet uzdolnionych muzycznie sióstr. Dziewczyny od najmłodszych lat uczyły się gry na wiolonczeli (Iga) i skrzypcach (Olena). Szybko podjęły działania na polu muzyki rozrywkowej, jednocześnie Olena, studentka Wydziału Jazzowego łódzkiej Akademii Muzycznej stawiała pierwsze kroki, jako wokalistka i songwriter.
W zespole Olena Szczepaniak odpowiada za teksty, muzykę, wokal i partie skrzypiec. Iga Szczepaniak jest autorką i wykonawczynią partii wiolonczeli. Duet wykorzystuje klasyczne instrumenty w świecie rozrywki. Muzyka dziewczyn oscyluje między instrumentalnym i syntetycznym brzmieniem mieszczącym się w granicach szeroko pojętego POP’u.

Ok-adka (1)

W październiku 2014r. w wyniku współpracy z warszawską Wytwórnią Muzyczną Awesome Music Place wydana została debiutancka EP zespołu pt.„Idź” wraz z teledyskiem do tytułowej piosenki. Zdjęcia do klipu realizowane były w górach Sowich przez Bekalarium Królestwo Wyobraźni.

Lista utworów:
1. Idź 2. I Wasn’t Ready 3. 3. Don’t Lie

 

Duet I.O.PROJECT kontynuuje współpracę z Awesome Music Place, obecnie przygotowują kolejne wydawnictwa. Dziewczyny podjęły współpracę z raperem alternatywnej sceny hip-hop’owej Jongmenem. Niebawem ukaże się jego kolejny album, na którym znajdzie się wspólny utwór. Na przełomie marca i kwietnia wydany zostanie singiel promowany teledyskiem, będący wynikiem współpracy z zaprzyjaźnionym producentem muzycznym Emeno. Muzycy pracują nad kolejnym wspólnym utworem.

KONTAKT:

www.fb.com/i.o.project

www.twitter.com/IOPROJECTPL

[email protected]

telefon: 500 552 013

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz