10403041_824311477620891_5971751501863663918_n
fot. Michał Pańszczyk

„Część”, to fragment większej układanki – utwór zapowiadający debiutancki album „Przed snem” Michała Sobierajskiego! Stanowi wprowadzenie do muzycznej podróży, niezwykle kompletnej i pełnej bodźców, przywołującej wspomnienia, wyciągającej jak magnes opiłki, te najbardziej znaczące z życia momenty.  

Płytę „Przed snem” nie łatwo przyporządkować do określonego gatunku muzycznego, zawiera elementy elektronicznego soulu, popu, R&B i jazzu. Wszystkie kompozycje zostały skomponowane przez Michała. Producentem albumu jest Bogdan Kondracki. Większość tekstów napisali Karolina Kozak oraz Kamil Durski bazując na tekstach w języku angielskim autorstwa Sobierajskiego.

Zachęcam do posłuchania i udostępniania 🙂

Michał Sobierajski – muzyk, wokalista, pianista, kompozytor, autor tekstów i aranżer.

21-latek, student trzeciego roku Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku kompozycja i aranżacja. Mimo swojego młodego wieku odniósł wiele znaczących sukcesów jako pianista, kompozytor i wokalista, do których z pewnością można zaliczyć: pierwsze miejsce na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Paryżu Concours Musical De France, wyróżnienie indywidualne w Konkursie Młodych Zespołów Jazzowych JAZZ JUNIORS, udział w finale Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego Muzyki Filmowej Transatlantyk Instant Composition Contest.

michal sobierajski
fot. Katarzyna Grudziak

Szerokiej publiczności Michał zaprezentował się w 2. edycji The Voice of Poland, gdzie określany objawieniem programu doszedł aż do jego finału!

Współpracował ze znanym holenderskim muzykiem Alainem Clarkiem. Występował z takimi zespołami jak: Afromental i LemON. Koncertował też z Justyną Steczkowską.

Pełen pozytywnej energii, obdarzony słuchem absolutnym. Od dzieciństwa zafascynowany i związany z muzyką. Najbardziej kocha te momenty, kiedy powstaje muzyka.

Utwór “Część” dostępny jest także w serwisach streamingowych:

Posłuchaj w:
Spotify – http://goo.gl/GCo4wc
Wimp – http://goo.gl/6lxkUH

Pobierz z:
iTunes – http://goo.gl/mQOcy1
Google Play – http://goo.gl/gfJxnF

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz