FAIR WEATHER FRIENDS ZELEKTRYZOWAŁ RZESZÓW !

6

W sobotę 28 lutego w rzeszowskim Bar / Lokal odbył się koncert polskiej grupy Fair Weather Friends.

Zespół powstał w 2011 roku w Czeladzi, w jego skład wchodzi czterech, młodych niezwykle uzdolnionych muzyków: Michał Maślak – wokalista, gitarzysta i autor tekstów, Paweł Cyz – gitara basowa, instrumenty klawiszowe, Maciek Bywalec – perkusja, pady perkusyjne i Mateusz Zegan – gitara, efekty dźwiękowe i produkcja.

Ich muzyka to połączenie elektroniki, syntezatorów i gitar. Inspirują się zarówno muzyką klubową jak i taneczną z lat 70 /80. Na swoim koncie mają dwie EPki : Eclectic Pixels i Hurricane Days oraz multisingiel Fly by.

Mimo krótkiego stażu na polskiej scenie muzycznej, mają na swoim koncie występy na największych polskich festiwalach m.in. Heineken Open’er Music Festival  i COKE Live Music Festival.

W ostatnią sobotę lutego zespół zagrał w Rzeszowie ponad godzinny koncert. Już od pierwszego dźwięku porwali publiczność i zarazili swoimi elektro – popowymi dźwiękami. Usłyszeliśmy m.in. Gravity, Cardiac Stuff, Fill This Up. Wśród publiczności nie było osoby, która nie dałaby się porwać im brzmieniom. Dodatkowym bodźcem, który sprzyjał nieziemskiej atmosferze podczas koncertu był specyficzny, można by rzec lekko domowy klimat niewielkiego Bar / Lokalu. Największe wrażenie na rzeszowskiej publiczności zrobił kawałek Fortune Player i Fake Love, podczas którego wokalista odbył wariacki, energiczny i psychodeliczny taniec !

Nie obyło się bez bisów, a po krótkiej przerwie czekała na fanów niespodzianka! Chłopaki zagrali DJ set i razem z klubowiczami bawili się do białego rana.

Fair Weather Friends naładowali fanów swoją energią, a ich koncert można opisać w trzech słowach: PROFESJONALIZM, SZALEŃSTWO, MOC!!!

relacja, zdjęcia: Iza Kuźniar

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "[RELACJA] Fair Weather Friends w Bar/Lokal"

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Genezyp Kapen
Gość

Hurricane Days nie jest Ep-ką

wpDiscuz