Gosia&Kamil

Inspiracją do stworzenia teledysku były legendarne portrety Richarda Avedona.Twórcą scenariusza oraz reżyserką jest Paulina Małyska (PUAP collective). Do udziału zaproszeni zostali znani aktorzy: Ewa Kasprzyk, Henryk Gołębiewski oraz tancerze Maria Foryś i Patryk Rożniecki. Sami twórcy o utworze i teledysku mówią tak:

 

„BELIEVE to nie tylko ballada o miłości, a teledysk idealnie oddaje to co mieliśmy na myśli pisząc ten utwór. Każdy szuka akceptacji na swój (czasem bardzo oryginalny) sposób. Nie żyjemy w próżni, więc często poświęcamy wiele uwagi temu co myślą o nas inni. Nie jest to łatwe, ale powinniśmy zawsze być wierni sobie, nie pozwalać aby inni decydowali o tym co powinniśmy robić, jak się zachowywać czy wyglądać. Słowa tej piosenki są też o przezwyciężaniu trudności. O tym, że nawet jeśli jakieś wydarzenia nas bardzo wbiją w ziemię to kiedy już je pokonamy stajemy się dużo silniejsi. Bądźmy silni, wierzmy w siebie i akceptujmy innych. Kochajmy się i nie utrudniajmy sobie nawzajem życia. To właśnie o tym jest ta piosenka.”

Muzyka: Marcin Kuczewski, Kamil Krupicz, Gosia Bernatowicz

Słowa: Gosia Bernatowicz

Mix i mastering: Rafał Smoleń

Scenariusz i reżyseria: Paulina Małyska (PUAP collective)

Zdjęcia: Mirek Kaźmierczak (PUAP collective), Piotr Zgoła (VIDEOactions)

Obsada: Ewa Kasprzyk, Henryk Gołębiewski, Vero Sierant, Maria Foryś, Patryk Rożniecki, Gosia Mierzwa, Magda LU, Bartosz Gos, Vin Milton

Produkcja: Łukasz Jakubiak (VIDEOactions), Paulina Małyska i Mirek Kaźmierczak (PUAP collective)

Gosia Bernatowicz 2
Gosia Bernatowicz
Kamil Krupicz
Kamil Krupicz

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz