13692_777405032380528_6719004856822761362_n

Zespół „Kasia i Wojtek” powstał w 2007 roku w Warszawie w składzie Małgosia „Kasia” Sobczyk(„Praffdata”, „Los Trabantos”, „Jak wolność to wolność”) i Wojtek Jabłoński(„Kult”, „Buldog”, „Buzu Squat”).
W tym składzie powstała debiutancka płyta duetu pt.: „Kasia i Wojtek”SP Records 2008 r.Od tego czasu zespół występował w różnych składach i konfiguracjach.W 2012 r. wykrystalizował się stały skład zespołu:Kasia Sobczyk, Wojtek Jabłoński, Tomasz Glazik(„Kult”, „Buldog”,”Conterporary Noise Sexet”, „Sing sing Penelope”), Krzysztof Banasik(„Kult”,”Armia”).Olek Orłowski („Magnificent Muttley”).Obecnie zespół jest w trakcie mixowania drugiej płyty.Kasia mówi o naszej muzyce:”otwieram zeszyt z zapiskami, Wojtek bierze gitarę, włączamy „start” i tak powstaje nasza muzyka. Emocje i prawda, dużo śmiechu”Nasza muzyka jest wypadkową doświadczenia scenicznego każdego z muzyków oraz pozytywnej atmosfery panującej w zespole.

Kto i co, i na czym:

Małgosia „Kasia” Sobczyk – wokal, śmiech
Wojtek Jabłoński – gitara, klawisze,śpiewkasia_i_wojtek

Premiera najnowszej płyty Kasi i Wojtka „Sezon 2” już w ten czwartek, 30 kwietnia!

„Sezon 2”- najnowsze wydawnictwo S.P. Records- to płyta pełna alternatywnych i energetycznych utworów rockowych z dowcipnymi tekstami oraz wpadającymi w ucho melodiami.

Singlem promującym płytę jest „Pasztet”, do którego teledysk miał premierę w lutym tego roku.

PODZIEL SIĘ
Założyciel portalu Muzykoholicy.com, początkujący dziennikarz, prowadzący cykl wywiadów ,,#Rozmówka z..." oprócz muzyki interesuje się również modą oraz tańcem.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o