Piękny, ciepły czwartkowy wieczór (16.04.2015) był momentem niezapomnianym dla pełnego pozytywnej energii Michała Sobierajskiego. Tego dnia zaprezentował on swój autorski materiał z płyty „Przed Snem”, która swoją premierę będzie mieć 21 kwietnia. Miejscem, w którym odbył się koncert był klub „Syreni Śpiew” w Warszawie. Nie zabrzmiały tam jednak „syrenie śpiewy”, lecz muzyka będąca mieszanką Soulu&RNB w bardzo dobrej formie.
Michał Sobierajski z Zespołem
Koncert rozpoczął utwór „Część”, będący również pierwszym singlem promującym płytę. Kolejna była „Rzeka”, do której teledysk wyszedł parę dni przed koncertem. Utwory te choć zachowane w bardzo stonowanym tempie zostały przyjęte bardzo dobrze przez osoby zgromadzone w klubie. Kolejne piosenki powoli głębiej prowadziły nas do świata  zapisanego w słowach i muzyce. Na półmetku koncertu mogliśmy usłyszeć „Morfinę”. Piosenkę obdarzoną zdecydowanie najbardziej żywym tempem, przy której nawet pojedyncze jednostki –  dotychczas nieprzekonane do przedstawianych kompozycji; rozbudziły się i poczuły atmosferę towarzyszącą wydarzeniu. W repertuarze z nadchodzącej płyty nie zabrakło tez utworów w języku angielskim jak „Inside”czy „Pride”.
Teksty piosenek są spójną całością, maksymalnie emocjonalną podróżą przez całe dotychczasowe życiowe doświadczenia i przeżycia Michała.

Nie obyło by się bez podziękowań dla współtwórców płyty, dzięki którym tak jak podkreślił sam artysta, cały projekt oraz muzyczne działania nie byłyby w tym momencie, w którym są.
Po zakończonym koncercie na prośbę publiczności Michał wraz z zespołem wykonał trzy utwory kończąc tym samym koncert.
Muzyką cieszyli się wszyscy zgromadzeni tego dnia w klubie. Wśród publiczności nie zabrakło również osób związanych z muzyką bardziej, niż poprzez słuchanie radia bądź płyt ulubionych wykonawców.

Muzycy z Afromental, którzy od czasu udziału Michała w Voice of Poland wspierają go , również pojawili się wśród tłumu , a materiał oraz koncert wzbudził same pozytywne emocje.
Jak mówi sam artysta, utwory z płyty „Przed snem” nie łatwo przyporządkować do określonego gatunku muzycznego, zawierają elementy elektronicznego soulu, popu, R&B i jazzu. Wszystkie kompozycje zostały skomponowane przez Michała. Producentem albumu jest Bogdan Kondracki. Większość tekstów napisali Karolina Kozak oraz Kamil Durski bazując na tekstach w języku angielskim Michała.
Zachęcamy do nabycia płyty Michała Sobierajskiego „Przed snem ” i wejścia tym samym, w jego muzyczny świat pełen nieszablonowych kompozycji.
Płyta dostępna juz od 21.04.2014 w sklepach eMpik.

PODZIEL SIĘ
Muzykoholicy.com || Wspieramy Polskich Artystów