Projekt Max Bravura po raz kolejny rozpieszcza swoich fanów. Tym razem po zakończeniu wiosennej trasy koncertowej promującej debiutancką EPkę „How Bravura”, której byliśmy patronatem medialnym, przyszedł czas na podziękowania i 6 minutowe video-backstage z koncertów w Katowicach, Mysłowicach, Sieradzu i Krakowie.

Oglądajcie uważnie!


Video zrealizowane zostało przez Adama Sobkiewicza, który od ponad czterech lat zajmuję się dokumentacją filmową z obszaru kultury i sztuki. Współpracował m.in z Festiwalem Warszawska Jesień, katowickim Street Art Festival czy Bunkrem Sztuki i Cricoteką w Krakowie. Współtwórca marki Studio Filmlove, obecnie założył studio Archiwum Filmowe, w którym to chce samodzielnie kontynuować założenia dokumentacji filmowej.


O płycie:

Płyta EP „How Bravura” to debiut fonograficzny chłopaków! Jest to szesnaście minut gitarowego grania. Proste, ładne melodie, nieskomplikowane teksty i charyzmatyczny wokal. Eklektyczne połączenie gitarowego folku, synth-popu i wave’u podbite post-punkową energią i charyzmą na scenie.

Czytaj więcej o Max Bravura TUTAJ


Płyty można posłuchać również na spotify ( https://open.spotify.com/album/6CvN4bm4f5zlf4qdeMrzma), czy iTunes’ie.


Skład zespołu:
Maciek Wachowiak (vocal, guitar, synth),
Jacek Talaga(guitar),
Radek Rutkowski (bass)
Filip Oczkowski (drums)


Zajrzyj tu:

Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad płytą Max Bravura – How Bravura

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Żegnamy wiosnę z video-backstage! – Max Bravura"

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
trackback

[…] Michał Kupicz z którym podobnie jak z Szymonem współpracowaliśmy już przy wydawniu naszej EP ‘HOW BRAVURA’. Singiel LAST DANCE jest zarazem pierwszym nagraniem z udziałem Filipa Oczkowskiego i Radka […]

wpDiscuz