John Mojo to solowy projekt artysty, któremu na koncertach towarzyszy Gitarzysta i DJ Antoni Karczewski. Współcześni Hipisi twierdzą, że ta muzyka to „refleksyjny elektro – soul”. Dziś do Internetu trafiła druga EP-ka tego duetu, zatytułowana „The King of Crows”.

Inspiracją do stworzenia nowego materiału były wszystkie złe moce i demony, które trapią nas w życiu. Śmierć, wyobcowanie, wykluczenie społeczne kontra miłość , bliskość z naturą i magia. Połączenia na pierwszy rzut oka niedorzeczne, doskonale dopełniają się wkomponowane w muzykę i obraz, które możemy od dziś podziwiać na kanale You Tube Jona Mojo.


Wiadomość dla Was od autora:

NIE KUPUJ TEJ PŁYTY!
Wiem, że nie masz kasy. No cóż… ja też ?
Jednak, jeśli POLUBISZ to co nagraliśmy – zrób tak: ZASUBSKRYBUJ KANAŁ i WYŚLIJ to wideo do DWÓCH znajomych. Napisz im coś o tym, nie klikaj tylko „udostępnij” ?
Jeżeli nie podoba Ci się nasza muza, nie olewaj tematu – zostaw kciuk w dół i powiedz mi w komentarzu co mogę zrobić, żeby było lepiej.
TAK, dobrze słyszałaś(eś)! Chcę, żebyśmy się rozwijali i byli coraz lepsi! Wszyscy! Dlatego pomóż mi być lepszym i nie bądź obojętny(na).
Chciałbym, żebyśmy się komunikowali, łączyli. Dzięki temu świat może być lepszym miejscem. Albo po prostu ciekawszym ?
MIŁOŚĆ
MOJO


Niniejsza płyta jest dla wszystkich wykluczonych, wyrzutków i odmieńców – zarówno tych z własnego wyboru czy tych innych w opinii społeczeństwa – to hołd dla nich wszystkich. To także opowieść o poszukiwaniu miłości, o  braku umiejętności jej doceniania, co w konsekwencji kończy się jej utratą.

Wszystkie teksty i muzyka na EP-ce, to dzieło Johna Mojo. Dodatkowo przy przy produkcji materiału udzielał się Antoni Karczewski, który także pracował z Johnem podczas pierwszego albumu, nagrywał tez gitary do utworów – „King of Crows”, „Trials” i „Love you Better”. Jest także współproducentem i inżynierem dźwięku podczas wszystkich nagrań.


Zobacz także: 

JOHN MOJO: ,,Czuję, że wyłania się moja ścieżka, którą będę kroczył”


Gdzie będzie można ich posłuchać?

John Mojo pojawi się już 20 sierpnia w Warszawie w ramach „Get Lit Festiwal”.


Zajrzyj po więcej:

John Mojo na Facebook

John Mojo na Instagram

John Mojo na YouTube 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz