Zaledwie kilkanaście dni temu w Internecie ukazał się teledysk będący ilustracją do najnowszego singla formacji Fumez. Klip do utworu „Trzewia” miał swoją premierę 1 września br.


„Trzewia” to mocny utwór pod przykrywką piosenki miłosnej ilustruje ponury świat uzależnień, lęków i słabości – informuje Fumez. – Opowiada o skrajnie zmiennej naturze nałogu. Z pozoru prosta miłosna piosenka przez wielu może być odebrana jako metafora uzależnień, których nie widzimy w świetle dziennym.Singiel został wyprodukowany przez Jarka Turbiarza w jego VSG Studio. Autorem tekstu jest Dominik Sienkiewicz, a kompozycja to dzieło zespołu. Za pomysł i montaż odpowiadają Yach Paszkiewicz i jego współpracownicy, którzy stworzyli obraz w charakteryzującej ich stylistyce – dowiadujemy się. – Same ujęcia kręcone były spontanicznie i miały odzwierciedlać szorstki klimat utworu.


Zajrzyj po więcej:

Fumez na Facebooku


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o