Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczyna rekrutację do 12.edycji. Zbiega się to w czasie z pierwszym jubileuszem szkoły, Akademia w listopadzie będzie obchodzić pięciolecie działalności. W związku z tym organizatorzy przygotowali nowe atrakcje dla swoich uczestników.


Do grona wykładowców Akademii dołączają dwa bardzo ważne nazwiska. Pierwszy z ekspertów to Jarek Szubrycht, dziennikarz muzyczny, redaktor naczelny Gazety Magnetofonowej, ale także jeden z organizatorów Off Festivalu. Jarek znany jest również z tego, że od wielu lat wspiera młodych artystów. Właśnie w takiej roli został zaproszony do AMM. Jego warsztat będzie poświęcony początkowym kampaniom promocyjnym młodego artysty lub zespołu. Uczestnicy Akademii podczas zajęć z nim otrzymają pełny pakiet wiedzy związanej z tym jak działać, do kogo się zgłaszać i jak pokierować tymi początkowymi działaniami.

Te warsztaty powstały na życzenie dotychczasowych uczestników i na pewno wniosą jeszcze więcej do jakości naszej szkoły – mówi Przemek Kubajewski, Project Manager AMM.

Drugim nowym wykładowcą jest Mariusz Duda, lider zespołu Riverside, znany również z pobocznego projektu Lunatic Soul. Mariusz poprowadzi zajęcia pt. Management okiem artysty. Oprócz wnikliwego przedstawienia perspektywy muzyka w całym procesie biznesowym związanym z prowadzeniem zespołu, Mariusz przekaże informacje dotyczące rynków zagranicznych.
Na stronie AMM będzie można znaleźć jeszcze więcej tekstów i wywiadów związanych z branżą muzyczną, organizatorzy szykują merytoryczne niespodzianki.

12. edycja Akademii rozpoczyna się w lutym 2018 roku. Tradycyjnie już dla tych, którzy zapiszą się wcześniej przygotowane są zniżki.


Zajrzyj po więcej:

Wszelkie informacje są dostępne na stronie www.akademiamm.pl.
Zainteresowani wzięciem udziału w AMM mogą zadawać pytania i zgłaszać się mailowo
([email protected]) lub telefonicznie 570 026 866.

Akademia Menedżerów Muzycznych facebook

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o