Kilkanaście dni temu zespół wrzucił zapowiedź teledysku. I jak zwykle, chłopaki dotrzymali obietnicy – w serwisie YouTube i Vevo już można zobaczyć klip.


„Islands” to ostatni numer z debiutanckiego albumu polsko-francuskiego zespołu, który do tej pory nie miał dopełnienia w postaci teledysku. Panowie, w czasie urlopu, postanowili ten stan rzeczy zmienić i podczas pobytu w Portugalii, nagrali pocztówkę z wakacji. 

Nie da się ukryć, że klip przywołuje wakacyjne wspomnienia i tęsknotę za piękną pogodą i odpoczynkiem. W ramach promocji, zespół odwiedził dzisiaj także studio Dzień Dobry TVN, gdzie zaśpiewał na żywo kawałek „Islands”. 


 


Zajrzyj po więcej:

BEMY na Facebooku

PODZIEL SIĘ
Jestem Gośka, pochodzę z Warmii i Mazur – choć obecnie przebywam w Toruniu, gdzie zaciekle walczę o przetrwanie na studiach chemicznych. Muzyka i pisanie to moje pasje, którymi zajmuję się w wolnym czasie. Jestem otwarta na każdy rodzaj muzyki, choć najczęściej zanurzam się w odmianach rocka i popu. Ostatnimi czasy na moim Spotify namiętnie leci twórczość BEMY, Ralpha Kaminskiego i LemON.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o