Z okazji swoich urodzin Kayah od lat sprawia fanom muzyczne niespodzianki. Podtrzymując tradycję, 15 listopada br. zaprezentowała nagranie „Podatek od miłości”, w którym usłyszymy ponadto…  Grzegorza Hyżego.


Wraz z singlem pojawił się teledysk w reżyserii Filipa Bartczaka, wyprodukowany przez studio Propeller Film.Grzegorz to fantastyczny, przemiły facet, przezdolny, dojrzały artysta, o cudownej barwie i emocjonalności w głosie. A do tego absolutnie zabawny i niebywale skromny! Śpiewamy o miłości, pożądaniu, wzlotach i upadkach w miłości, ale zawsze z nadzieją na przetrwanie – mówi Kayah. 


Utwór został napisany i skomponowany przez Michała Bownika z zespołu BOWNIK, czyli jednego z najmłodszych muzyków należącej do Kayah wytwórni Kayax. Za produkcją „Podatku od miłości”, podobnie jak letniego hitu Kayah „Po co”, stoi Jan Smoczyński.


Piosenka promuje komedię romantyczną o tym samym tytule. Premiera kinowa filmu odbędzie się 26 stycznia 2018 roku.


Współpraca z Kayah to dla mnie duże wyróżnienie oraz nowe zawodowe doświadczenie. Nie mam na swoim koncie wielu duetów i to także pierwsza moja piosenka promująca film. Myślę, że udało nam się wspólnie stworzyć coś bardzo wyjątkowego – piosenkę z potencjałem wielkiego przeboju, która wymyka się takim jednoznacznym ramom stylistycznym. To coś naprawdę świeżego – dodaje Grzegorz Hyży.


Premiera singla „Podatek od miłości” zbiega się w czasie ze startem jesiennej trasy koncertowej Grzegorza,  „Momenty”. Sprawdźcie, gdzie w najbliższym czasie wystąpi wokalista:
16 listopada 2017 / Gdańsk
17 listopada 2017 / Poznań
19 listopada 2017 / Warszawa
21 listopada 2017 / Wrocław
22 listopada 2017 / Katowice


„Podatek od miłości” dostępny jest w cyfrowych serwisach i sklepach: Kayax.lnk.to/PodatekodMilosci.


Zajrzyj po więcej: 

Kayah na Facebooku

Grzegorz Hyży na Facebooku

Bownik na Facebooku


 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o