Sobota coraz bliżej! W łódzkim New Yorku kroi się przednia zabawa! Na scenie klubu znów zagoszczą fenomenalne Latające Talerze!


Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji posłuchać LT, mamy niepowtarzalną okazję do tego, by nadrobić zaległości. Klub ma dla Was wejściówki na koncert.

Co zrobić, żeby zdobyć bilety? Nic prostszego! Wystarczy wysłać mail na adres [email protected], w temacie podać hasło „Latające Talerze”, a w treści swoje imię i nazwisko. Podwójne wejściówki będą Wasze!

Spieszcie się! Ilość vis mocno ograniczona!

Start: 25.11.2017 godz. 22:00


Co mówią o sobie Latające Talerze?

„Żyjemy muzyką i chcemy, aby muzyka wykonywana przez nas na koncertach tętniła życiem. Grając dla was już od 2000 roku staramy się aby każdy nasz występ wzbudzał wiele emocji, przynosił kolejne zaskoczenia, ale przede wszystkim pozostawiał niezapomniane wrażenia. Cieszy nas bardzo, że dzięki waszej obecności na koncertach my również możemy się świetnie bawić i realizować nasze życiowe pasje.”Zajrzyj po więcej:

New York – strona oficjalna

New York – Facebook

Latające Talerze – Facebook 

PODZIEL SIĘ
Matka Polka dwojga synów. Ponadto muzykoholiczka i turystykoholiczka. Słucham muzyki, piszę o niej, a czasem coś zanucę. Etatowo - pracownik pewnego łódzkiego biura podróży.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o