Niemal dokładnie miesiąc po premierze „Kiedy mówisz szeptem” w Internecie ukazał się teledysk do kolejnej odsłony, tym razem anglojęzycznej, utworu Malinskiego. Klip do singla „Tonight” opublikowano 9 listopada br.


„Tonight” to najnowszy singiel wokalisty młodego pokolenia, Malinsky’ego. Po niespodziewanym sukcesie singla „Falling down” we Włoszech muzyk zdecydował się na wydanie dwóch wersji językowych najnowszego singla. „Tonight” to anglojęzyczna wersja utworu „Kiedy mówisz szeptem”, przeznaczona na europejski rynek muzyczny. Za warstwę liryczną piosenki odpowiada sam wokalista wraz z producentem kompozycji – Michałem Kacprzakiem. Nagranie utrzymane jest w klimacie popowym z elementami muzyki elektronicznej. W teledysku wystąpiła gościnnie youtuberka – Alexxis Ola. Połączenie świata muzyki ze światem vlogosfery miało na celu zwrócenie uwagi młodych odbiorców na pomaganie innym i wspieranie akcji charytatywnych. Malinsky od lat wspiera różnego rodzaju inicjatywy dobroczynne, a Alexxis Ola przeznaczyła swoje włosy dla potrzebujących z problemami onkologicznymi.Zajrzyj po więcej:

Malinsky na Facebooku


Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Malinsky z teledyskiem do utworu „Tonight”"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] PRZEAMBITNI.PL ALL ABOUT MUSIC MUZYKOHOLICY MUZYKOHOLICY 2 POLACY WE WŁOSZECH WYBIERAM KULTURĘ WYBIERAM KULTURĘ 2 RADIO ZW MEDIA […]