12 listopada br. w Internecie pojawił się teledysk będący obrazem do nagrania zatytułowanego „Mam dość”, czyli nowego singla grupy Neuoberschlesien. 


„Mam dość” to energetyczny kawałek traktujący o zmaganiu się z codziennością, rutynie i zdarzeniach wywołujących frustrację, a jednocześnie opowiadający o tęsknocie za tym, co nieuchwytne. Dogłębny, niewątpliwie przemawiający do odbiorcy tekst idealnie  komponuje się z mocnym brzmieniem gitar. „Mam dość” zilustrowany został teledyskiem, w którym wystąpił Michał Stawiński w towarzystwie trzech aktorek. Nie brakuje w nim ciekawego montażu i zaskakującego zwrotu akcji.Album „3” Neuoberschlesien stanowi z pewnością jedną z najbardziej intrygujących premier tej jesieni. Krążek trafił do sklepów muzycznych 10 listopada br. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był utwór „Fart”. Płytę nagrali muzycy zespołu w składzie: Michał Stawiński, Łukasz Sztaba, Adam Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski Tomasz Andrzejewski. Za produkcję odpowiadają Tom Horn i Łukasz Sztaba, a nagrań dokonano w Studio SP Records i Studio Q.


Zajrzyj po więcej:

Neuoberschlesien na Facebooku


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.