fot. facebook.com/pg/TensionZeroBand

Zaledwie kilka minut temu w Internecie ukazał się teledysk do singla „Projection” rzeszowskiego zespołu Tension Zero. Utwór pochodzi z debiutanckiego albumu formacji, zatytułowanego „Human.exe”. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 3 listopada 2017.


Nagranie owego klipu to nagroda ufundowana przez TVP3 Rzeszów za zajęcie II miejsca w konkursie na interpretację piosenki Wojciecha Młynarskiego podczas tegorocznego Dino Top Festiwal w Sędziszowie Małopolskim, gdzie grupa zaprezentowała swoją aranżację „Kołysanki Rosemary”. W ilustracji do „Projection” wystąpili przyjaciele Tension Zero, zaś ujęcia zespołu nakręcono w starej, opuszczonej hydroforni oraz na parkingu galerii handlowej Plaza.W skład Tension Zero wchodzą: Dominika Kobiałka (wokal), Dariusz Łebek (gitara), Piotr Zajdel (bas), Michał Urban (klawisze) i Krystian Bartusik (perkusja).


Zajrzyj po więcej:

Tension Zero na Facebooku

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.