fot. Jacek Poremba

17 grudnia br. w warszawskim Palladium odbędzie koncert Voo Voo. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć dwie pojedyncze wejściówki na ten występ. 


Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić… To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór” spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty, a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.


Tym razem kluczem do nowej płyty nazwanej „7” jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę.


Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie – dodaje Waglewski.


Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski.


Start wydarzenia przy ulicy Złotej zaplanowano na godzinę 20, zaś otwarcie otwarcie bram nastąpi sześćdziesiąt minut wcześniej. Bilety w cenie 79, 89 i 99 złotych dostępne są online na stronach  palladium.art.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl, ticketmaster.pl i goout.pl, a także w bileterii Palladium, bileteriach Empik oraz w sieciach sklepów Media Markt i Saturn.

KONKURS!
By wygrać jeden z biletów, wystarczy wysłać na adres [email protected] maila zawierającego imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie. W temacie wpiszcie koniecznie „Voo Voo – konkurs”. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy dwa, których autorzy zostaną nagrodzeni pojedynczą wejściówką. Na Wasze wiadomości czekamy do 28 listopada, do godziny 23.59. Powodzenia!

Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wpDiscuz