W najbliższy poniedziałek, tj. 22 stycznia br., w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpią zespoły Eklektik i AVE. Początek koncertu wyznaczono na godzinę 19, a wstęp na wydarzenie jest wolny.


Eklektik i AVE współpracują ze sobą od pewnego czasu, a poniedziałkowy koncert będzie jednym z efektów owej kolaboracji. Muzycy obu formacji obiecują, że czekają nas występy wyjątkowe, ponieważ odbiegające od standardowego repertuaru muzyków.AVE zapewnia porcję solidnej alternatywy, z mocnym przekazem w tekstach i dźwiękach nawiązujących dziewiątych. Obecnie grupa promuje swój debiutancki album. Kilka piosenek z tego krążka dobrze sobie radzi na radiowych listach przebojów. Grupa zebrała pochlebne recenzje od dziennikarzy, cieszy się też sporym poparciem słuchaczy. Dowiadujemy się, iż „spotkanie z AVE to doświadczanie szczerej energii płynącej od ludzi, którzy chcą wiele przekazać…”.

fot. Wojciech Zillmann

Z kolei Eklektik stanowi mieszankę wybuchową wszelkich stylów muzycznych zakorzenionych w rockowym zgiełku. Eklektyczny styl jest rezultatem kooperacji znanych i doświadczonych muzyków toruńskiej sceny lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, grających między innymi w Kobranocce, Rejestracji czy Bikini. „Nowofalowe zamiłowania klawiszowca, słabość do rocka progresywnego basisty i gitarzysty, smooth jazzowe klimaty saksofonisty. Wszystkie te elementy składają się na niezwykłą całość. Nieskrępowani modą i powszechnymi trendami w labiryncie dźwięków odnajdują własną, eklektyczną ścieżkę.”


Zajrzyj po więcej:

AVE na Facebooku

Eklektik na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o