Wielkimi krokami zbliża się premiera płyty „Nowy Świt”, będącej trzecim krążkiem zespołu Dice. Album, który ujrzy światło dzienne 23 lutego 2018 roku nakładem Luna Music Polska, promują single „Obłęd” i „Jutrzenka”.


Jak zapewnia wydawca, „Nowy Świt” zabierze słuchaczy w krainę ciężkiego rocka. Będzie głośno, wartko i z głębi serca, nie zabraknie „niespodziewanych, szaleńczych zwrotów, a nawet kilku wprowadzających w stan melancholii momentów dających czas na nabranie tchu przed dalszą wędrówką w świat ciężkich gitar, tłustego basu i dudniących bębnów”.


„Nowy Świt” stanowi zestaw piętnastu utworów podzielonych na trzy części. Utwory premierowe znalazły się w częściach A i B. natomiast część X zawiera piosenki nagrane z wyjątkowej okazji. Prace nad płytą zbiegły się bowiem w czasie z dziesięcioleciem istnienia Dice, dlatego też formacja postanowiła odświeżyć parę utworów z poprzednich dwóch albumów, przedstawiając je w zupełnie odmiennych aranżacjach.Nad dźwiękiem czuwał Sebastian Kaczmarczyk ze Studia Bastion. Nowe logo grupy oraz szatę graficzną płyty przygotowała Hanna Dąbrowska, zaś swoimi zdjęciami okładkę wzbogacili Michał Kucyrka i Krzysztof Kaciupa. Z kolei o rozgłos medialny pomagają zadbać: Antyradio, Lupus Unleashed, SZarpidrut, Radio Rock Time, Metal Mundus, Back Door Music oraz kłaniająca się nisko redakcja portalu Muzykoholicy.„Nowy Świt” będzie można nabyć przedpremierowo już 9 lutego 2018 br., w formie albumu cyfrowego dostępnego na wszystkich platformach.


W skład grupy Dice wchodzą: Łukasz Przybylski, Karol Przybylski, Mateusz Szeremeta i Bartosz Izak.Zajrzyj po Facebooku:

strona oficjalna Dice

Dice na Facebooku

Dice na YouTube

Dice na YouTube VEVO


 

 

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o