W ostatnią niedzielę trwającego właśnie miesiąca, tj. 28 stycznia br., w warszawskim klubie Pogłos zagrają TZN Xenna i Antidotum. Zespoły te wystąpią przed gwiazdą wieczoru, czyli angielską grupą punkrockową UK SUBS.


Pochodząca ze stolicy grupa TZN Xenna została powołana do życia w roku 1981 i od tamtej pory, zaliczając po drodze dłuższy urlop, para się muzyką balansującą na pograniczu rocka i punka. Rolę frontmana i wokalisty pełni tu Zygzak, a towarzyszą mu równie charyzmatyczni Tele kesur (gitara), Panek (bas) i Ognista Dynia (perkusja). Podczas koncertu usłyszymy największe hity pochodzące z trzech dotychczasowych albumów zatytułowanych „Dziewczyny w pogo”, „Ciemny pokój” i „Czart PRLU” oraz kilka premierowych numerów.


Z kolei muzycy warszawskiej grupy Antidotum to, jak sami o sobie mówią, „stare, miejscowe punki bez strony czy FB. Wbrew rozsiewanym i powielanym w sieci pogłoskom, nie grają od 1987 roku, aż taki geriatryk to to nie jest…”.


Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 19. Bilety dostępne są puli zawierającej jedynie 320 sztuk. Można nabyć je w cenie 70 złotych w przedsprzedaży za pośrednictwem  Going., w cenie 80 złotych w dniu koncertu na bramce oraz stacjonarnie w klubie Pogłos przy ulicy Burakowskiej 12 i w Barze Stołecznym przy ulicy Poznańskiej 7 w Warszawie.


Zajrzyj po więcej:

TZN Xenna na Facebooku

Ujęcia bez Cięcia #13 // TZN Xenna

wydarzenie na Facebooku


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o