fot. Krzysztof Szlęzak

Kayah i Goran Bregović znów łączą siły, by ponownie wystąpić na jednej scenie. Jeden z najbardziej znanych polskich duetów zaprezentuje materiał z kultowego, wydanego blisko dwadzieścia lat temu albumu zawierającego takie hity, jak „Śpij kochany, śpij”, „Prawy do lewego” czy „Nie ma, nie ma ciebie”. Tych przebojów nie zabraknie z pewnością podczas wyjątkowego koncertu, który odbędzie się 5 października br. na warszawskim Torwarze.


Wydawnictwo zatytułowane po prostu „Kayah i Bregović” ujrzało światło dzienne w 1999 roku i zostało sprzedane w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status Diamentowej Płyty oraz wiele nagród muzycznych, między innymi trzy Fryderyki i cztery Superjedynki. W ramach ubiegłorocznej trasy koncertowej Kayah i Goran zagrali dla przeszło 22 tysięcy osób, dając razem osiem koncertów w siedmiu polskich miastach. Ukazała się również dwupłytowa edycja specjalna albumu, na którym, oprócz krążka z podstawowym materiałem, znalazło się osiem remixów współczesnych oraz dwa powstałe przy premierze płyty: Smolika i DJ 600 Volt. Dodatkową ciekawostką są dwa nagrania koncertowe tego duetu, w tym piosenka „Miłość Ci wszystko wybaczy”.data: 5 października 2018
otwarcie bram: 18.00
start: 19.30 (Kayah i Goran Bregović)
miejsce: COS Torwar
bilety: w cenie od 99 do 169 złotych (płyta stojąca oraz numerowane miejsca siedzące)
organizator: Follow The Step


Bilety są dostępne na stronie Follow The Step, w serwisach Biletomat.pl, Eventim.plebilet.pl Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i Media Markt Polska.


Zajrzyj po więcej:
strona oficjalna Kayah
Kayah na Facebooku
Kayah na Instagramie
Goran Bregović na Facebooku


Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o