Pochodzący z Bydgoszczy osiemnastolatek zadebiutował piosenką „Z tobą” niecały rok temu – o tym jak dobry trzyma poziom, przekonali się wszyscy słuchacze radia OMG. Indiefolkowy utwór zdobył pierwsze miejsce w konkursie, a Kamil zyskał możliwość nagrania debiutanckiego albumu.

Kempiński o wydaniu swojej twórczości marzył od dawna, choć jak sam mówi: wypuszczając pierwszy singiel, nie spodziewał się takiego odzewu. W mojej mgle opatrzone teledyskiem najprawdopodobniej pojawi się na kanale wokalisty już w przyszłym tygodniu i będzie to trzeci utwór, który znajdzie się na debiutanckim albumie. Jak zapowiada Kamil, najprawdopodobniej na płycie pojawią w zupełnie innej aranżacji. Prace nad krążkiem rozpoczną się latem.

 


Zajrzyj po więcej:

Kamil na Facebooku

PODZIEL SIĘ
Jestem Gośka, pochodzę z Warmii i Mazur – choć obecnie przebywam w Toruniu, gdzie zaciekle walczę o przetrwanie na studiach chemicznych. Muzyka i pisanie to moje pasje, którymi zajmuję się w wolnym czasie. Jestem otwarta na każdy rodzaj muzyki, choć najczęściej zanurzam się w odmianach rocka i popu. Ostatnimi czasy na moim Spotify namiętnie leci twórczość BEMY, Ralpha Kaminskiego i LemON.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o