Pola Rise zaprezentowała wyjątkową odsłonę pierwszego singla z płyty „Anywhere But Here”, czyli „Hear You”. Do udziału w tym niecodziennym przedsięwzięciu wokalistka zaprosiła takich gości, jak Konoba i Chór Singin’Warsaw.


Konoba to gwiazda europejskiej sceny elektronicznej. Na swoim koncie ma hit „On Our Knees”, który w serwisie YouTube przekroczył już 15 milionów wyświetleń.


Z kolei Chór Singin’Warsaw nadaje wykonaniu majestatyczności i emocjonalności. Muzycy towarzyszący Poli podczas live sesji to stały skład koncertowy artystki: Anna Shimomura (piano), Natalia Radziejowska (skrzypce), Zuzanna Falkowska (wiolonczela), Radek Bednarek (gitara) i Rafał Olewnicki (perkusja).Debiutancki album Poli Rise, „Anywhere But Here”, ukazał się 12 stycznia br.


Zajrzyj po więcej:

Pola Rise na Facebooku


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o