W Internecie ukazały się właśnie nagrania z koncertu premierowego Projektu HUBAS, który to występ odbył się pod koniec ubiegłego roku. Za dystrybucję promowanej tu płyty „Wstawaj” odpowiada Warner Music Poland.


Oprócz dobrze znanego utworu „Tango Desperata” na krążku znajdziemy bardzo energetyczne, przebojowe „Move Your Body”.Warto zwrócić uwagę na świetne solo gitarowe Michała Starkiewicza, jak i na całą produkcję koncertu Projektu HUBAS – podkreśla wydawca. – Rzadko się zdarza, żeby debiutujący artysta miał tak dobrze zaplanowaną przestrzeń sceniczną w postaci scenografii. Trzeba przyznać, że jest to bardzo przemyślany projekt. Pozostaje tylko czekać, kiedy HUBAS podbije całą Polskę.


Skład zespołu wchodzą: Hubert Biczkowski HUBAS (wokal, ukulele), Mariusz Piotrowicz (gitara), Paweł Grzesiuk (bas), Tomasz Lewandowski (piano), Sławek Buksik (perkusja), Michał Starkiewicz (gitara), Natalia Chorąży (chórek) i Mariusz Zarzeczny (chórek, harmonijka ustna).


Zajrzyj po więcej:

Projekt HUBAS na Facebooku


PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.

Dodaj komentarz

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o