W najbliższy piątek w gdańskim Starym Maneżu odbędzie się jeden z koncertów Julii Pietruchy. Trasa FROM THE SEASIDE jest nowym rozdziałem dla młodej wokalistki w branży muzycznej, ponieważ na niej prezentuje swój najnowszy album (premiera Postcard from the seaside nastąpiła właśnie dziś, a wcześniej można było zamówić go przedpremierowo z autografem). Julia Pietrucha wciąż pozostaje przy akustycznym klimacie swoich kompozycji z towarzyszeniem ukulele, jednak można dostrzec w nich powiew świeżości. Tak jak sama pisze, bardzo dużo emocji i wydarzeń jest ujęte w dwunastu utworach:

Ileż łez, radości, smutków, ponownych radości, konstruktywnych kłótni, wyjazdów, spotkań, nieprzespanych nocy, przegadanych nocy, telefonów, maili, decyzji. Wszystkiego tak wiele w dwunastu kompozycjach. Niesłychane. Ale było warto.

Artystka inspirowała się nadmorskim klimatem przy tworzeniu kolejnego projektu i dlatego w Gdańsku zagra swój pierwszy koncert z kompozycjami pochodzącymi z drugiej płyty. Swoim unikatowym głosem skradła wiele serc i już dziś może pochwalić się dużą rzeszą fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali premiery albumu i na pewno pojawią się przed sceną na koncertach. Występy Pietruchy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród różnych grup wiekowych, dlatego też bilety sprzedają się w zaskakującym tempie. To właśnie w Gdańsku ogłoszono pierwszy sold out na trasie FROM THE SEASIDE. 

Julia Pietrucha zaraz po występie w Gdańsku wyrusza do Krakowa, następnie pojawi się w Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie, Szczecinie, Koszalinie i Lublinie. Bilety na powyższe wydarzenia są jeszcze dostępne, więc zachęcamy gorąco do zakupu jednych z ostatnich sztuk. Wokalistka zagra koncerty w przepięknych obiektach teatralnych, filharmoniach i na nowoczesnych scenach klubowych. Do zobaczenia przed sceną! 


Julia Pietrucha Facebook

Julia Pietrucha YouTube

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Bądź na bieżąco  
Powiadom o