Duet elektroniczny Linia Nocna zadebiutował w czerwcu 2017 singlem „Znikam na chwilę”. Kilka dni po premierze swojego pierwszego albumu, noszącego taki sam tytuł, grupa zaprezentowała teledyski do dwóch utworów promujących wydawnictwo.

Klipy do „Tak proste to jest” i „Gdzie jestem ja” można oglądać jako dwa niezależne obrazy, jednakże razem tworzą one jedną całość, co od początku było zamysłem The New Black, czyli ekipy odpowiadającej za produkcję, oraz zespołu.


W główną postać, łączącą oba klipy, wcieliła się aktorka Justyna Wasilewska. Gościnnie pojawiają się tu także Bartosz Gelner i Dobromir Dymecki, znani nam z teledysków do poprzednich singli Linii Nocnej. Obok nich wystąpili między innymi Wojciech Wachuda, Mateusz Talma i Dagmara Jaworska, a także Kuba Badach, który dla wielu okaże się z pewnością największą niespodzianką.


Zajrzyj po więcej:

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna wielbicielka wielokropków i przecinków. Wbrew pozorom nie widzi wszystkiego wyłącznie w czarnych barwach. Wśród swoich największych pasji wymienia jednym tchem dobrą muzykę i złe książki. Większość życia spędza na koncertach i podobno umie czytać.
avatar
150
  Bądź na bieżąco  
Powiadom o